блоги Ладижина

Блоги Ладижина
Ладижинський міський суд 2 мая 2018

Курс правового всеобучу від Ладижинського міського суду

Своєю статтею «Прозорість функціонування державних інститутів вважають одним з пріоритетних напрямків демократизації в сучасній Україні» Ладижинський міський суд розпочав курс правового всеобучу з метою формування правової культури і свідомості серед представників громадянського суспільства та широких верств населення.


Пріоритетним завданням курсу має стати готовність людини вільно жити і успішно діяти у світі гуманістичних цінностей, адже моральне задоволення людина відчує тільки тоді, коли буде взмозі зв'язати приватну справу, що випала на її долю, із загальними, основними питаннями життя. Цілком свідома і дійсно вільна праця можлива лише тоді, коли вона є живою і необхідною частиною в загальній праці всього людства. А для такого розуміння своєї приватної справи недостатньо одних спеціальних знань. У людині мимоволі позначається прагнення розширити своє знання, надати йому характеру спільності, так, щоб всяке питання, яке висувається життям, знаходило собі належне наукове пояснення і позитивне рішення.
Людське знання є частковим і розрізненим. Спостереження саме по собі не дає нам нічого спільного. Ми черпаємо з нього лише пізнання окремих приватних фактів. А для життя уривчасте знання непридатне. Життя, навіть окремої особистості, на кожному кроці ставить найширші і загальні питання, і відповіді на них людина чекає саме від науки. Для кого хоча б один куточок розкрившогося перед ним буття осяявся силою наукового пізнання, той нелегко мириться з навколишньою тьмою незнань.
Людське знання - це книга з розрізненими сторінками. Тут, на одній сторінці ми прочитали все на ній написане, знаємо все до останньої букви, але поруч з нею немає ні попередньої, ні наступної сторінки. Прочитане нами, залишаючись без початку і кінця, тільки дражнить нас, як нерозв'язана загадка.
Все сказане про знання взагалі ще більшою мірою має відношення до вивчення права. З усіх галузей науки саме в правознавстві з особливою силою відчувається потреба в узагальнюючій системі. Справа в тому, що ми зовсім не можемо спостерігати право в його цілому. У праві безпосередньому спостереженню доступні лише окремі закони, окремі юридичні норми, і лише за допомогою наукового синтезу ми поєднуємо ці окремі елементи в цілісне уявлення юридичного порядку, права, як особливого фактора суспільного життя. Тому в правознавстві уривчастість наукового знання не знаходить собі противаги в цілісності безпосереднього сприйняття.
Звичайно, і окремі юридичні відносини людей знаходяться між собою в тісному зв'язку, але юрист не вивчає їх. Він вивчає закони, судові рішення, угоди фізичних і юридичних осіб, але весь цей матеріал представляється на перший погляд розрізненим, і притому, чим вище розвиток суспільства, тим ця роздрібленість більша.
Розвиток суспільного життя приносить із собою ускладнення тих різноманітних інтересів, які стикаються між собою, розмежування яких визначає завдання права. У складному суспільному житті одні й ті ж інтереси можуть ставати один до одного в найрізноманітніші відносини, і кожна форма їх взаємного співвідношення вимагає для свого розмежування особливої юридичної норми. У сучасному законодавстві, наприклад, майнові інтереси фізичної особи розмежовуються безліччю різноманітних законів. Тому отримати повне і цілісне уявлення про те, як регулюються правом приватні майнові інтереси, можливо тільки за допомогою наукового синтезу безлічі законів з різних галузей права.
Разом з тим, немає іншої науки, яка б так близько стикалася з безпосередніми питаннями життя. Можна, мабуть, знайти людину, яка за все своє життя не цікавилася питаннями прикладних наук, але прожити своє життя не цікавлячись питаннями права не можливо. Як би ми не уникали людей, нам ніколи не обійти питання про право. Принаймні одне право, право особистої свободи, не може нас не цікавити. Уникаючи людей, ми повинні ж їм сказати: "Тут сфера мого життя, моєї особистості, сюди ви не маєте права вторгатися".
Таким чином, в правознавстві сильніше, ніж де - небудь позначається прагнення до узагальненого знання. І дійсно, у даний час на ряду з спеціальними юридичними науками існують науки, які дають цілісні знання про право.
Долучайтися до нас і будемо разом розбудовувати правову державу, системно і планомірно доносити до свідомості людей наявний обсяг правових цінностей; викорінювати правовий нігілізм; залучати підлітків у суспільно – практичну діяльність, викорінювати із їх свідомості негативне ставлення до оточуючого світу.

З повагою до Вас, Ладижинський міський суд
Коментарі:

2.05.2018 - 20:53 #1revus
Нехай наш всезнаючий суд дасть опреділення про оточуючий світ. Що це таке і що нас окружає?
Нехай наш самий "прозорий суд" скаже мені, Ревусу Василю Миколайовичу, коли його
рішення виконає наша українська влада і виплатить мені і моїй сім'ї Чорнобильські гроші?
Мій приватний фактор, це я сам і ніхто не має право в нього вмішуватись, але хіба це є на сьогодні
правдою? Брехня і брехня.
Дорогий і шановний суд! Хіба може вільна людина прожити в нашому суспільстві з пенсією
в 1500 грн.? То перш, ніж писати свою дурню, виконуйте свої обов'язки до тих, хто довірив вам
право рішати питання винноватості громадянина, чи його презумпності на невинність!
З повагою до міського суду, Я - Р.ВМ.
P.S.Колись мій син зробив порушення (не пам'ятаю яке) то ж змушений був везти на своєму автомобілі голову суду в Вінницю. На перехресті загорівся червоний світофор і водій зупинився.
- Поїхали! - звелів суддя, все рівно документи за порушення прийдуть до мене!
ОСЬ ТАКИЙ НАШ СПРВЕДЛИВИЙ СУД!
Отож я долучаюся до Вас, щоб розбудовувати державу в праві, чесності і свідомості!
Приймаєте???

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

Коментарі

Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
23.06.2020 EugeniaBaphy: Еженедельная газета «Пражский телеграф», ежемесячн...
Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
18.06.2020 EugeniaBaphy: Еженедельная газета «Пражский телеграф», ежемесячн...
Спасемо село -спасемо Україну
21.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Як ми шукали Апетит
20.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Характер впливає на долю людини
19.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Опитування "Новини Ладижина": Візитна карта міста Ладижин
19.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
До керівників м Ладижин всіх рівнів
19.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори