Літературно-мистецьке об*єднання Стожари
23 сентября 2013
Зустріч у Національній спілці письменників України (фото та відео)
20 вересня представники літературно-мистецьких об'єднань міст: Тульчин, Ладижин, Тростянець, Теплик виїхали на зустріч з побратимами по перу до нашої славної столиці. Зустріч з письменниками Києва відбулася у приміщенні Національної спілки письменників.Спілкування проходило у теплій, дружній атмосфері. Поети, співаки і прозаїки з радістю ділилися своїми здобутками і з цікавістю слухали господарів дійства. До них увійшли Сергій Пантюк – секретар Національної спілки письменників України, студія «Перехрестя» на чолі з Вікторією Осташ, літературне об’єднання «Севама» на чолі з Оксаною Яблонською, студія «Восход» - Василь Дробот, Валентина Козак, Юрій Рудницький та інші представники поетичної родини Києва. Хочеться вірити, що такі зустрічі у майбутньому стануть невід’ємною частиною співпраці провінційних митців зі столичними. Ці зустрічі дуже корисні для розвитку, зростання та реалізації творчого потенціалу культурно-мистецького осередку української громади. Організатори зустрічі: голова Ладижинського літературно-мистецького об'єднання «Стожари» Андрій Скакодуб і Сергій Пантюк – секретар спілки письменників м. Київ.
http://www.100sliv.org/50-zustrch-u-naconalny-splc-pismennikv-ukrayini.html
http://hmelevskiyyjuryy.blogspot.com/
- Додав: stojari
- 23 сентября 2013
- Обновлено: 23.09.2013 - 23:58
- Переглядів: 1662


Автори