блоги Ладижина

Блоги Ладижина
Літературно-мистецьке об*єднання Стожари 9 сентября 2013

Світлана Кринична: А ви були у Василівці?

Світлана Кринична, м. Ладижин, поетеса, учасник літературно-мистецького об*єднання "Стожари", поезія "А ви були у Василівці?"
А ви були у Василівці
На відпочинку у «звіринці»?
Там листя сплетене в мережки,
Ліщина одягла сережки.
Там глід намистом червоніє,
Там плесо річки голубіє,
Ромашки вкрили всю поляну -
Кругом краса куди погляну.
Гриби, суниці і черешні,
Тут соловейки всі тутешні,
Тут соковиті трави літом,
Тут лісу дух пливе над світом.
Калини кетяги розквітли,
І тішить нас їх цвіт привітний.
Нагнулись віти до води:
Дозріють скоро там плоди.
Крислатий дуб, як у кольчузі,
Століття вже стоїть у тузі.
Плодів одягне він вінок,
На вітрі всі немов дзвінок.
Джерела чистої води
Скликають всіх: «Ідіть сюди!»
Попийте, – наберіться сили, –
Потічки дзвінко дзюркотіли.
А як настане тихий вечір,
Який лягає нам на плечі
Й зірок, що впаде цілий рій
Сідай під дубом й тихо мрій.
Як день пройшов, які надії,
Які нові у тебе мрії,?
Чи хочеш щире щось зробити
Спокійно, й не спішити жити.
Добро посіяти в душі,
Пісні співати, вчить вірші.
А ви були у Василівці?
Загляньте в очі кожній дівці.
Там ніч, і річка, й синє небо,
Там вроди кращої не треба:
Стрункі, високі й пишні коси -
Купають їх в любистку роси.
Там голос ніжний їх дзвенить,
Як на траві роса бринить.
І хлопці в нас «орли», трудящі,
Даремно день пройшов – нізащо.
Від рання і до ночі в полі,
Аж русий чуб спотів від солі.
А як зірки зійшли на небо,
Біжать до клубу – їх там треба.
Чекають їх сільські дівчата,
Пісень співати, жартувати,
Чужу я запитаю жінку
Чи чули щось про Василівку?
Якщо не чули, розпитайте!
З добром у гості приїжджайте.
Зустрінуть радо в кожній хаті,
В нас люди щедрі і багаті.
На добре слово й коровай
У Василівку завітай!
Коментарі:

9.09.2013 - 20:14 #1Веталь
:up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up:
14.09.2013 - 17:08 #2klim
Я був у Василiвцi
Село, як - село.
Там дiвка на дiвцi
I хлопець- всього!

ДIвчата веселi
Гусей повний двiр
Чекають оселi
Крутих парубкiв.

P.S. Бо дуже багато
Чекаючих ДIВ!

А Ваш вIрш дуже хороший!!!!!

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори