блоги Ладижина

Блоги Ладижина
Літературно-мистецьке об*єднання Стожари 2 апреля 2016

Про 15-річний ювілей, краєзнавчий музей та історію одного листа

Голова літературно-мистецького об’єднання «Стожари» Андрій Скакодуб

Літературно-мистецьке об’єднання «Стожари» в цьому році відзначає свій 15-річний ювілей з дня його створення, а тому має затверджений комплекс заходів, які мають пройти до грудня місяця, коли буде власне відзначатись ця дата. В рамках відзначення творчого ювілею стожарівці запланували видання і літературно-мистецького альманаху на зразок того, що вийшов в 2005 році за підтримки Ладижинської міської ради.

З 2005 року ЛМО «Стожари» не отримували від міської ради жодної підтримки у своїй діяльності, мова іде про фінансову, організаційну та навіть інформаційну підтримку, хоча має у своїй колекції невелику підбірку відмов з мотивів відсутності бюджетних коштів на свої культурно-мистецькі проекти. І це попри хронічний профіцит місцевого бюджету, коли Ладижин лопає від грошей.

«Стожари» не займаються політикою і ніколи за 15 років не підтримували жодну політичну силу чи політиків, адже головним в роботі організації є творчість, а не політичні погляди. Але незважаючи на це ЛМО «Стожари» не тільки ігнорується владою, а навіть зазнає переслідувань, адже назву організації та частину її учасників заборонено навіть згадувати в комунальній газеті та запрошувати в навчальні заклади міста. Прикладів катма.

Але це не має значення, адже «Стожари» за роки свого існування звикло без владної підтримки реалізовувати різні проекти та акції, причому досить успішно.

На прикладі листа, який розміщений нижче, можна пересвідчитись, як відноситься місцева влада міста Ладижин до творчої інтелігенції свого міста.

14 грудня 2015 року «Стожари» адресувало міському голові два звернення. В першому вносилась пропозиція щодо виділення коштів на випуск до 15-ї річниці об’єднання літературно-мистецького альманаху. В другому листі вносилась пропозиція щодо внесення в міську програму розвитку культури та соціально-економічну програму міста на цей рік пункту про створення міського краєзнавчого музею.

Відповідь було отримано після неодноразових звернень на порушення строків розгляду лише 25 березня 2016 року, хоча звернення було подано ще 14 грудня 2015 року, тобто через три з половиною місяці.

Саме стільки часу знадобилось міському голові Валерію Коломєйцеву, начальнику фінансового управління пані Пріщенко та секретарю міської ради пані Бучко, щоб повідомити про те, що кошти виділені не будуть на альманах і що навіть в міську програму розвитку культури не буде внесено пункт про краєзнавчий музей, адже в місцевому бюджеті немає вільних коштів на утримання такого музею.

Безперечно, що ніхто не сподівався на позитивний результат. Але в «Стожарах» напевно більшість учасників голосують за пана Коломєйцева, тому для них така робота їх обранця буде незрозумілою. Для них такі листи є по суті ляпасом. В листі по суті не вказано навіть причини по якій не буде виділено кошти, що виглядає особливим цинізмом. Ніхто навіть не намагається сховатись за гарними словами. Просто не дам і все тут.

Так само все зрозуміло з краєзнавчим музеєм. Такого музею ніколи не буде в Ладижині, доки при владі буде Валерій Коломєйцев, у якого чомусь є кошти на будівництво та утримання євро-вбиральні і навіть не однієї, але немає на краєзнавчий музей.

ЛМО «Стожари» таки видадуть альманах, як і запланували, і його побачать ладижинці, але на жаль чи на щастя до нього не буде мати відношення міська рада на чолі з кращим мером України, як і останніх 10 років не мали нічого до культури в місті.

http//lad.vn.ua/blog/uploads/images/autors/9202_28_03_1.jpg

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

Коментарі

Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
23.06.2020 EugeniaBaphy: Еженедельная газета «Пражский телеграф», ежемесячн...
Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
18.06.2020 EugeniaBaphy: Еженедельная газета «Пражский телеграф», ежемесячн...
Спасемо село -спасемо Україну
21.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Як ми шукали Апетит
20.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Характер впливає на долю людини
19.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Опитування "Новини Ладижина": Візитна карта міста Ладижин
19.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
До керівників м Ладижин всіх рівнів
19.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори