Скакодуб Андрій
19 февраля 2013
Торбохвати, Дніпро і свобода
Сьогоднішня поезія від 19 лютого 2013 рокуКраїна повна.
Шурхотять в офшори,
В матраци
І в писки.
А де ж їх подіти?
Що маєм робить?..
Десь взяв три рублі
І поїду на пасіку
В ніч через поле
На якому трипільська
Ховається суть
І роки сподівань
На майбутнюю долю.
Перейду через хмари,
Туди, де Дніпро,
Де химерні краї
Минулих героїв, -
Всі герої давно
Уже всі полягли,
А лишились одні
Паперові ковбої…
Гуркотить перемога
Десь там за городами.
Я чую щоранку, -
Нагадує ніч,
Що ось там за горбом
Наша свобода
І лишилось один
Ступити всім крок
Через себе
І через рядки бараболі…
- Додав: skakodub
- 19 февраля 2013
- Переглядів: 857


Автори