блоги Ладижина

Блоги Ладижина
Скакодуб Андрій 19 февраля 2013

Торбохвати, Дніпро і свобода

Сьогоднішня поезія від 19 лютого 2013 року
Торбохватів липких
Країна повна.
Шурхотять в офшори,
В матраци
І в писки.
А де ж їх подіти?
Що маєм робить?..

Десь взяв три рублі
І поїду на пасіку
В ніч через поле
На якому трипільська
Ховається суть
І роки сподівань
На майбутнюю долю.

Перейду через хмари,
Туди, де Дніпро,
Де химерні краї
Минулих героїв, -
Всі герої давно
Уже всі полягли,
А лишились одні
Паперові ковбої…

Гуркотить перемога
Десь там за городами.
Я чую щоранку, -
Нагадує ніч,
Що ось там за горбом
Наша свобода
І лишилось один
Ступити всім крок
Через себе
І через рядки бараболі…


    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори