Скакодуб Андрій
17 августа 2013
СОЮЗ!!!!!??????
В продовження матеріалу Василя Ревуса кілька своїх нотаток на полях.Найвища планка мінімальної заробітної плати в країнах Євросоюзу (без відрахування податків) встановлена в Люксембурзі та Бельгії – 1874 євро і 1502 євро відповідно, такі дані наводить європейське статистичне бюро Євростат.
За його даними, за останні 10 років офіційний мінімальний рівень оплати праці в Люксембурзі збільшився на 36%, у Бельгії – на 29%.
Серед держав ЄС найнижчі рівні зарплати встановлені у Болгарії (159 євро) та Румунії (179 євро), свідчать дані Євростату.
Заробітна плата в Нідерландах - трохи більше трьох тисяч євро. Третє місце займала Німеччина: там цей показник дорівнював 2980 євро.
Трохи нижче, але такою ж високою була середня зарплата в країнах Північної Європи: данці отримували 2947 євро, бельгійці 2784 євро. Жителі Австрії в середньому заробляли 2746 євро, Ірландії - 2639 євро, Швеції - 2576 євро та Франції - 2462 євро.
У країнах Південної Європи - в Італії, Іспанії, Греції та Португалії - середня заробітна плата була нижче середньоєвропейського показника і перебувала в проміжку від 2161 євро до 2344 євро. Менше двох тисяч євро заробляли жителі Португалії (1712 євро), Польщі (1320 євро), Угорщині (1213 євро),
Що стосується того, представники яких професій в Європі заробляють найбільше, то перше місце за цим показником займають лікарі та педагоги. Так, зарплата лікарів, анестезіологів, діагностів знаходиться в діапазоні 7-15 тисяч євро на місяць. Доктори наук і професори отримують від 5 до 7 тисяч євро, вчителі середніх шкіл - в районі 2,5 тисяч євро.
На цьому ж рівні знаходиться заробітна плата програмістів - від 2,5 тисяч євро і більше. Працівники нафтової і газової промисловості в середньому в Європі отримують 5 тисяч євро, однак зарплата працівників норвезьких шельфових платформ може доходити і до 15 тисяч євро на рік.
Тобто на думку Василя Ревуса нам з цими загниваючими державами-лузерами не по дорозі.
Постає кілька запитань. Чому місто Ладижин дружить з польським містом Колом, а не з російським Братськом? Чому кожного року українці намагаються потрапити на роботу та постійне місце проживання саме в країни ЄС до цих клятих капіталістів, а не в братську Росію? Чому «братська» Росія газ продає дорожче аніж німцям, які як би воювали з нами зовсім нещодавно, а братам українцям продають газ дорожче? Чому в «тайожний союз» заганяють тільки ще не з танками, а Казахстан до речі вже більше року розглядає питання виходу з цього союзу, Білорусь аналогічно вже виє від цього диктату? Чому українських рибалок топлять в Азовському морі і через мегафон верещать : «Мы вас хохлов топили и будем топить»? І ще багато чому. До речі, завтра не забудьте згадати 100 тисяч українців, яких наші брати 18 серпня 1941 року втопили при ліквідації Дінпрогесу.
Якщо взятии конкретно Ладижин, то: 1. електроенергія через «ОСТРІВ» продається частково на Захід. 2. Наша Ряба свою продукцію, вироблену в нашому місті, буде орієнтувати також на Захід. 3. Місто-побратим Ладижина знаходиться в ЄС. 3. З кожним роком кількість ладижинських дітей, які здобувають освіту у Європі тільки збільшується. 4. З кожним роком кількість ладижинців, які їдуть відпочивати в Європу – збільшується. 4. З кожним роком кількість ладижинців. які їдуть працювати в Європу – збільшується. 5. Мер Ладижина нарешті жив довгий час у Європі і привіз свої, я так собі гадаю, «європейські стандарти» управління містом і про Німеччину та як там живуть, вже всіх тут заколібав, так йому там подобається.
Чесно кажучи не уявляю собі, щоб хитрий Іван пустив нашу ладижинську продукцію на свої ринки, а наші діти поїхали грати в Череповець в футбола ( чи пустить хтось з батьків свою дитину в цю країну?). І т.д. і т.п.
Якщо я щось пропустив, то перерахуйте по пунктам що «харошого» нам світить від Союзу на Схід? Тільки не потрібно говорити про панславізм зі сльозами на очах.
- Додав: skakodub
- 17 августа 2013
- Переглядів: 1018
- Коментарі: 10
Коментарі:
Європа та Європейські цінності -це наш орієнтир, це по суті планка до якої ми повинні прагнути, щоб наша внутрішня самооцінка також зростала. Якщо дитину віддати в інтернат для важких підлітків, то дитина такою ж і стане, чого не станеться, якщо дитини буде в нормальному класі. Тому мова іде про цивілізаційни й вибір, а не про банальний союз. Поки Україна досягне хоча б рівня Польщі, вже відпаде потреба в будь-яких СОюзах. Цивілізаційний вибір на Схід -це по суті повернення в імперію, де Україна є територією.
Андрей! Да я ничего не имею против Европейского Союза!!! Я не против дружить со всеми
странами мира! Даже созвездия Кассиопеи. Да и потери то будут не наши а олигархов,
а именно; Фирташа.
Суть то не в этом. Суть в том, что нельзя плевать в колодезь. Нужно договариваться.
Ведь потери олигархов скинут на наши плечи. Россия всегда была империей и будет.
Потому что огромная Страна. Но ведь никто же не говорит объединяться,- жить умно и в дружбе.
У нас же кругом амбиции! Все считают себя умными, а в итоге... сам понимаешь!!!
Если Россия блокирует наш "непотреб", то это и Европу насторожит. Всё завязано!
И пока убытки!!! Которые мы почувствуем!
странами мира! Даже созвездия Кассиопеи. Да и потери то будут не наши а олигархов,
а именно; Фирташа.
Суть то не в этом. Суть в том, что нельзя плевать в колодезь. Нужно договариваться.
Ведь потери олигархов скинут на наши плечи. Россия всегда была империей и будет.
Потому что огромная Страна. Но ведь никто же не говорит объединяться,- жить умно и в дружбе.
У нас же кругом амбиции! Все считают себя умными, а в итоге... сам понимаешь!!!
Если Россия блокирует наш "непотреб", то это и Европу насторожит. Всё завязано!
И пока убытки!!! Которые мы почувствуем!
До речі, зжакриття ринку в Росії повинно по суті змінити цінову політику на внутрішньому ринку. Але щось не чути, щоб Рошен та інші знижували свої ціни...
Я особисто за цивілізаційний вибір України в сторону Європи. Асоціації буде цілком достатньо. Щодо вступу в Євросоюз чи Таможенний союз, то Україні тут краще обрати позаблоковий статус. В Європі є країни, що не є членами ЄС і інчого з ними не сталось.
18.08.2013 - 20:52
#6York
Андрюха, я з тобою! Наш братній народ за останні 400 років показав, як він до нас відноситься
Братский народ к нам хорошо относится. Это ХОЗЯЕВА не могут поделить шкуру убитого медведя.
И Правительство у нас очень уж умное! И горлопанов много! Типа тебя, извини.
Дерьма у нас много, теперь станет больше!
Россия пригрозила Украине ужесточением контроля
Премьеры Медведев и Азаров заявили, что торговой войны между странами нет. Они условились о консультациях ведомств двух стран для улаживания проблем.
Вот только в Кремле говорят, что это была разовая акция, и ужесточение таможенного контроля не за горами. Как пояснил советник президента России Сергей Глазьев,
если Киев подпишет соглашение с ЕС, Украина должна будет пропускать европейские товары практически без досмотра, без уплаты пошлины, без ветеринарно-санитарных
проверок. До сих пор такой режим действовал на российско-украинской границе - и Москва не намерена допускать на свою территорию огромное количество импорта из
ЕС беспошлинно.
Так что ввозили всякий непотреб, теперь посчитай сколько там стран Евросоюза назвал
Андрей и умножь в разы. Дерьма будет много!!! А с тебя будут уже свои олигархи драть шкуру.
Мало не покажется!
И Правительство у нас очень уж умное! И горлопанов много! Типа тебя, извини.
Дерьма у нас много, теперь станет больше!
Россия пригрозила Украине ужесточением контроля
Премьеры Медведев и Азаров заявили, что торговой войны между странами нет. Они условились о консультациях ведомств двух стран для улаживания проблем.
Вот только в Кремле говорят, что это была разовая акция, и ужесточение таможенного контроля не за горами. Как пояснил советник президента России Сергей Глазьев,
если Киев подпишет соглашение с ЕС, Украина должна будет пропускать европейские товары практически без досмотра, без уплаты пошлины, без ветеринарно-санитарных
проверок. До сих пор такой режим действовал на российско-украинской границе - и Москва не намерена допускать на свою территорию огромное количество импорта из
ЕС беспошлинно.
Так что ввозили всякий непотреб, теперь посчитай сколько там стран Евросоюза назвал
Андрей и умножь в разы. Дерьма будет много!!! А с тебя будут уже свои олигархи драть шкуру.
Мало не покажется!
19.08.2013 - 10:20
#8York
Якби в країні було менше таких, як ти дуріків, то жили б ми б нормально і давно вже були б в ЄС.
Конечно! )))))))))))))))))) Если нет ума, можно и оскорбить!
Без таких дурикив, как мы, ты бы давно в зарослях светил голой задницей, потому что там
у тебя мозгов больше!!!!
Без таких дурикив, как мы, ты бы давно в зарослях светил голой задницей, потому что там
у тебя мозгов больше!!!!
19.08.2013 - 16:35
#10York
Клім, не треба ляля... Ти сидиш тут пишеш всяку дурню. "Якби не ми..." Оце вже ти не говори, мізків у мене досить, щоб вивчитись і знайти самому роботу і забезпечувати себе. Працювати треба, а не розказувати, "якби не ми" і Росія нам допоможе.


Автори
Тобто на думку Василя Ревуса нам з цими загниваючими державами-лузерами не по дорозі.
Я не говорил, что страны загнивающиеся. Я сказал, что мы, со своим лаптем там нахрен не нужны.
И то, что там платят нашей Стране, где бы мы ни находились, в каком Союзе, никто не заплатит.
Почему то мы считаем, что Россия - агрессор, а западные Страны будут кормить нас мёдом.
Это напросто национализм или злоба.Но суть в том, что Европа за бугром, а Россия рядом.
И с этим нужно считаться! Молодец, Андрей, что озвучил заработки "ЗАГНИВАЮЩИХ". Но, с нашим
руководством мы их никогда не увидим. Европа нам сбывает всё своё дерьмо и будет сбывать.
Потому что мы такие! Но у каждого право своей истины. Время определит правду.
А не поздно ли будет!???