Скакодуб Андрій
25 декабря 2012
Сон
24.12.12.
А я не знаю,
Де взялось
Оце бажання
Косу взяти
І в Київ їхати
Косить
І свою душу
Розіп’яти
За сотні душ
Лихих забрід.
То може Гонта
Снивсь вночі?
У сні з його
Паси в’язали,
А він вмираючи
Хрипів:
«Чи українці ви?
Чи хто?
Свою ви норму
Відсапали.
Тепер і вам
Потрібно жить».
І час минає.
Лиш Нерони,
Кермують,
Вишкребки жасні,
Лиш вчора
Лазили в калюжі,
Ну а сьогодні, -
Паничі, -
Кують палати
Золоті,
А Бога в душі
Не пускають.
Неначе сон?
А може ні?
Прокравсь у серце
Дух лукавий,
Гризе і править
З духа лють, -
Така душевна
Каламуть,
Що просто нІде
Де подітись.
У Господа
Шукаю путь,
Щоби людиною
Лишитись
На цій неправедній
Землі,
І водночас святій і грішній.
- Додав: skakodub
- 25 декабря 2012
- Переглядів: 930
- Коментарі: 3
Коментарі:
25.12.2012 - 10:12
#1shernik
Браво, браво, ще не перевелися явні патріоти... Слава Україні!
Коллективная безликость - основа дальнейшей эволюции общества.
Побольше бы нас таких. Спасибо!
(безликость - это общее сознание).
Побольше бы нас таких. Спасибо!
(безликость - это общее сознание).
26.12.2012 - 23:44
#3Tatjana
Андрій, ти неперевершений! Так влучно! Як кажуть, від перестановки депутатів - сума у наших кишенях не міняється.


Автори