блоги Ладижина

Блоги Ладижина
Скакодуб Андрій 25 декабря 2012

Сон



24.12.12.


А я не знаю,
Де взялось
Оце бажання
Косу взяти
І в Київ їхати
Косить
І свою душу
Розіп’яти
За сотні душ
Лихих забрід.
То може Гонта
Снивсь вночі?
У сні з його
Паси в’язали,
А він вмираючи
Хрипів:
«Чи українці ви?
Чи хто?
Свою ви норму
Відсапали.
Тепер і вам
Потрібно жить».
І час минає.
Лиш Нерони,
Кермують,
Вишкребки жасні,
Лиш вчора
Лазили в калюжі,
Ну а сьогодні, -
Паничі, -
Кують палати
Золоті,
А Бога в душі
Не пускають.
Неначе сон?
А може ні?
Прокравсь у серце
Дух лукавий,
Гризе і править
З духа лють, -
Така душевна
Каламуть,
Що просто нІде
Де подітись.
У Господа
Шукаю путь,
Щоби людиною
Лишитись
На цій неправедній
Землі,
І водночас святій і грішній.
Коментарі:

25.12.2012 - 10:12 #1shernik
Браво, браво, ще не перевелися явні патріоти... Слава Україні!
25.12.2012 - 11:18 #2klim
Коллективная безликость - основа дальнейшей эволюции общества.
Побольше бы нас таких. Спасибо!
(безликость - это общее сознание).
26.12.2012 - 23:44 #3Tatjana
Андрій, ти неперевершений! Так влучно! Як кажуть, від перестановки депутатів - сума у наших кишенях не міняється.

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори