Скакодуб Андрій
22 марта 2013
Шляхами держкомземів
21.03.2013 рокуВітаю всіх поетів з днем поезії та дарую свою сьогоднішню неліричну поезію...
А люд у Держкомземах спалює роки.
Чи сплять у кабінетах перепусток
Сучасні гаспидські продажні лихварі,
Що лиш життя дарують чорним хусткам.
«Державний акт», - таке трикляте слово
Нас несе, через роки знущань по владним кабінетам,
І вже давно нема Есересер,
А гроші всі знаходяться в бюджетах.
Вже двадцять років маємо ми все.
Свободу, волю, землю… на папері,
Але жуємо лиш брехливеє слівце,
І спльовуєм при імені «Бандера».
Земля – прокляття, сум і відбуття,
Що лиш належала набридливим чужинцям,
Що годувала і вбивала до путя
В догоду іноземницьким свининцям.
Ми всі ці Держкомземи розкуєм,
Розтрощимо і спалимо на порох,
І в пам'ять про власників земель
Ми заспіваємо клечальну пісню- повість.
Ми всіх згадаємо, хто вмер із-за землі,
Не дочекався клаптику паперу,
Хто вистояв останні всі роки
У чергах в земельних підземеллях.
Засіємо ми землю всю зерном,
І правдою, і співом в небо-зорі!
І вийдемо на шлях, де світла путь,
Де українці навіки всі в соборі!
- Додав: skakodub
- 22 марта 2013
- Обновлено: 22.03.2013 - 01:20
- Переглядів: 797


Автори