блоги Ладижина

Блоги Ладижина
Скакодуб Андрій 22 марта 2013

Шляхами держкомземів

21.03.2013 року
Вітаю всіх поетів з днем поезії та дарую свою сьогоднішню неліричну поезію...


А люд у Держкомземах спалює роки.
Чи сплять у кабінетах перепусток
Сучасні гаспидські продажні лихварі,
Що лиш життя дарують чорним хусткам.

«Державний акт», - таке трикляте слово
Нас несе, через роки знущань по владним кабінетам,
І вже давно нема Есересер,
А гроші всі знаходяться в бюджетах.

Вже двадцять років маємо ми все.
Свободу, волю, землю… на папері,
Але жуємо лиш брехливеє слівце,
І спльовуєм при імені «Бандера».

Земля – прокляття, сум і відбуття,
Що лиш належала набридливим чужинцям,
Що годувала і вбивала до путя
В догоду іноземницьким свининцям.

Ми всі ці Держкомземи розкуєм,
Розтрощимо і спалимо на порох,
І в пам'ять про власників земель
Ми заспіваємо клечальну пісню- повість.

Ми всіх згадаємо, хто вмер із-за землі,
Не дочекався клаптику паперу,
Хто вистояв останні всі роки
У чергах в земельних підземеллях.

Засіємо ми землю всю зерном,
І правдою, і співом в небо-зорі!
І вийдемо на шлях, де світла путь,
Де українці навіки всі в соборі!

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори