Скакодуб Андрій
12 февраля 2013
Про постсовкову систему
В системі, яка замішана на командо-адміністративній постсовковій та на скору руку тупого плагіату західних, проста завміна еліт нічого не дає і як наслідок Україна котиться в прірву деградації та руїни попри віртуальний розвиток, який анонсує то одна політична еліта то інша. Український мутант-система, як ракова пухлина захоплює розуми та продуктивність нових еліт, третій сектор, четверту владу і створює тимчасовий підвішаний стан, коли весь ресурс держави починає працювати виключно на утримання цього поламаного мезанізму, який потребує чи далі то більших капіталовкладень.Вже сьогодні потрібно використати весь потенціал суспільства та почати змінювати світ навколо себе.
- Додав: skakodub
- 12 февраля 2013
- Обновлено: 12.02.2013 - 20:32
- Переглядів: 1006
- Коментарі: 4
Коментарі:
9.03.2013 - 14:20
#2rcvnvkga
mdtpcsbi
30.03.2013 - 00:31
#3pixdkg
cdqfvz
11.04.2013 - 14:57
#4hghdjw
tammua


Автори
Тут помоему Андрей, значительно перекуренно...
А нащет нашего общества тут все очень запущенно лет на 80-150. Все мы помним что похiдна от нашего народа - это был коммунизм. Еше и внедренные мнеия, типа - моя хата скраю...