Скакодуб Андрій
23 ноября 2013
Ми в Євросоюз! Овоча на Колиму! ( відео з майдану)
Український гурт "Океан Ельзи" під час свого виступу у Москві виконав перед багатотисячним залом пісню "Вставай", яку присвятив подіям в Україні.
"Присвята Україні та хорове виконання "Вставай" у московському Stadium Live. 22.11.2013. Автор відео — Святослав Вакарчук", — йдеться на офіційній сторінці гурту "Океан Ельзи" у Facebook.
- Додав: skakodub
- 23 ноября 2013
- Обновлено: 23.11.2013 - 13:08
- Переглядів: 920
- Коментарі: 6
Коментарі:
24.11.2013 - 18:28
#1Ніна
Жаль что мы , Ладыжане, пассивны. Нужно чтобы и наша власть боялась наших выступлений. В лучшем случае, кто-то съездил на майдан в Киев. У меня тоже была мысль съездить. Но немного возраст на позволяет. И попутчика не нашлось. А одной на такое мероприятие небезопасно отправляться.
25.11.2013 - 20:49
#2Оля
Да, Ніна, какой Майдан, нарисуйте плакат с вашим мнением, возьмите с собой термос с чаем, станьте на площадь фонтанов (тоже Майдан), за полчаса пол города подвалит.
1.12.2013 - 17:34
#3Klim
Ответьте Нина на мой наивный вопрос, пожалуйста;
А что ВЫ ожидаете от Евросоюза, если Украина подпишет соглашение?
Вообще то ВЫ представляете, что это такое? И какие последствия (дивиденды) вы получите?
Или Ваши родные? Если можно, я хотел бы услышать Ваши убеждения, или мысли,
в крайнем случае. Чего ВЫ вообще ждёте от Европейских стран? Каких индульгенций?
Вам выгодно ЕвроСоглашение? Или Вы живёте "НА СЛУХУ?"
У ВАС есть наследники РОДА! Где они работают? В Англии, Германии, или России???
Вы должны ответить, Уважаемая Нина! ВСЕМ!!!!!!!!
Что бы ВЫ сказали на Майдане???
А что ВЫ ожидаете от Евросоюза, если Украина подпишет соглашение?
Вообще то ВЫ представляете, что это такое? И какие последствия (дивиденды) вы получите?
Или Ваши родные? Если можно, я хотел бы услышать Ваши убеждения, или мысли,
в крайнем случае. Чего ВЫ вообще ждёте от Европейских стран? Каких индульгенций?
Вам выгодно ЕвроСоглашение? Или Вы живёте "НА СЛУХУ?"
У ВАС есть наследники РОДА! Где они работают? В Англии, Германии, или России???
Вы должны ответить, Уважаемая Нина! ВСЕМ!!!!!!!!
Что бы ВЫ сказали на Майдане???
3.12.2013 - 23:55
#4Марія Кравець
Шановний пане Klim!
Я б із задоволенням підтримала пані Ніну. І разом із нею вийшла б із термосом та плакатиком, нехай навіть він був би зроблений на маленькому клаптикові паперу.
На мою думку, Ваше висловлювання з приводу заробітчан у Росії - це немов висловлювання однієї бабці біля пам'ятника жертвам Голодомору в Києві. Вона сказала, що "ті нємці нє-панашему говорять. А от руських ми понімаєм".
Євросоюз - це достойні стандарти виробництва, коли у злібі не зустрічаються щурі, а в котлетах хробаки. ЄС - це достойна пенсія, яку ти заробляєш упродовж робочого періоду свого життя. ЄС - це офіційне працелвштування та повний соціальний пакет, у тому числі медичний пакет (лікування в разі потреби проводиться за рахунок коштів, які щомісяця вираховуються із заробітної платні. І ці кошти цілком реальні, а не як на Україні - офіційно медстрахування існує, але насправді ніхто й ніколи не бачив тих коштів). ЄС - це хороші дороги, кошти на будівництво яких знову ж вираховуються із заробітної платні (вони йдуть не в кишеню можновладців, а на реальне будівництво доріг). ЄС - це освіта та вступ до вузів без корупції. Мені продовжувати?)
Так, нам потрібно реформувтаи ще багато секторів національного виробництва. Але ж будьмо горді за свою націю та давайте прагнути світлого майбутнього для наших дітей, батьків, онуків.
Я б із задоволенням підтримала пані Ніну. І разом із нею вийшла б із термосом та плакатиком, нехай навіть він був би зроблений на маленькому клаптикові паперу.
На мою думку, Ваше висловлювання з приводу заробітчан у Росії - це немов висловлювання однієї бабці біля пам'ятника жертвам Голодомору в Києві. Вона сказала, що "ті нємці нє-панашему говорять. А от руських ми понімаєм".
Євросоюз - це достойні стандарти виробництва, коли у злібі не зустрічаються щурі, а в котлетах хробаки. ЄС - це достойна пенсія, яку ти заробляєш упродовж робочого періоду свого життя. ЄС - це офіційне працелвштування та повний соціальний пакет, у тому числі медичний пакет (лікування в разі потреби проводиться за рахунок коштів, які щомісяця вираховуються із заробітної платні. І ці кошти цілком реальні, а не як на Україні - офіційно медстрахування існує, але насправді ніхто й ніколи не бачив тих коштів). ЄС - це хороші дороги, кошти на будівництво яких знову ж вираховуються із заробітної платні (вони йдуть не в кишеню можновладців, а на реальне будівництво доріг). ЄС - це освіта та вступ до вузів без корупції. Мені продовжувати?)
Так, нам потрібно реформувтаи ще багато секторів національного виробництва. Але ж будьмо горді за свою націю та давайте прагнути світлого майбутнього для наших дітей, батьків, онуків.
4.12.2013 - 01:24
#5Коляныч
Вірно Марія сказала. А гнилі комуняки сьогодні показали у ВР своє нутро іудське. Це ті комуняки що відробляють кремлівскі гроші і не цураються евро грошей. І клім хоче щоб ми до совєтів повернулися. І Бога не боїться. А його комуняки свого часу всі церкви зруйнували. Але це не заважає кліму стверджувати що він тут чуть лі не преставник Бога на Землі. Тьху.
Спорить одному против четырёх не та весовая категория.
Я отвечу Марии.
Когда у нас остановятся заводы и 50% продукции, которую Украина Экспортирует в Россию
зависнут никому не востребованные, когда десятки тысяч станут безработными!
Тогда Европа в образе Германии, Англии, Польской шляхты и т.д. начнут ВАС трудоустраивать,
и предоставлять в своих странах миллионы рабочих мест для чужестранцев, а своих
безработных пошлют восстанавливать Украину!!!
Выплачивать пенсии, бесплатно лечить(ОНИ, ПРАВДА ЛЕЧАТ ЗА СОТНИ ТЫСЯЧ ДОЛЛАРОВ)
построят нам дороги, сразу в нашем любимом Правительстве исчезнет коррупция
и мы заживём в раю, В светлом будущем Европы.
Люди добрые! Снимите розовые очки и не плюйтесь, а то ваши сопли загадят ваше же лицо!
МНЕ, МАРИЯ, ПРОДОЛЖАТЬ????
И Колянычу! Бога бояться нечего! Он наш Создатель, наш Отец!
Ты боишься своего Отца? Это Священники вбивают вам дурь о раболепствии перед Богом
и,в первую очередь, перед ними.Чтобы глупцы им чрево ненасытное кормили.
С людей собирали деньги на Храм! Построили каменный вал, а "ХРАМ" забрали.
Я тоже сдавал деньги на строительство! У нас спрашивали? когда забирали???
Это КОММУНЯКИ повинны!??? Когда пишешь, то думай не задним местом.
И последнее; ДА! Я ПРЕДСТАВИТЕЛЬ ОТ БОГА! (больше ни в какой партии не состоял).
Кому-то же Бог должен поручить воспитывать не верующих ВЕРЕ В БОГА!
Я отвечу Марии.
Когда у нас остановятся заводы и 50% продукции, которую Украина Экспортирует в Россию
зависнут никому не востребованные, когда десятки тысяч станут безработными!
Тогда Европа в образе Германии, Англии, Польской шляхты и т.д. начнут ВАС трудоустраивать,
и предоставлять в своих странах миллионы рабочих мест для чужестранцев, а своих
безработных пошлют восстанавливать Украину!!!
Выплачивать пенсии, бесплатно лечить(ОНИ, ПРАВДА ЛЕЧАТ ЗА СОТНИ ТЫСЯЧ ДОЛЛАРОВ)
построят нам дороги, сразу в нашем любимом Правительстве исчезнет коррупция
и мы заживём в раю, В светлом будущем Европы.
Люди добрые! Снимите розовые очки и не плюйтесь, а то ваши сопли загадят ваше же лицо!
МНЕ, МАРИЯ, ПРОДОЛЖАТЬ????
И Колянычу! Бога бояться нечего! Он наш Создатель, наш Отец!
Ты боишься своего Отца? Это Священники вбивают вам дурь о раболепствии перед Богом
и,в первую очередь, перед ними.Чтобы глупцы им чрево ненасытное кормили.
С людей собирали деньги на Храм! Построили каменный вал, а "ХРАМ" забрали.
Я тоже сдавал деньги на строительство! У нас спрашивали? когда забирали???
Это КОММУНЯКИ повинны!??? Когда пишешь, то думай не задним местом.
И последнее; ДА! Я ПРЕДСТАВИТЕЛЬ ОТ БОГА! (больше ни в какой партии не состоял).
Кому-то же Бог должен поручить воспитывать не верующих ВЕРЕ В БОГА!


Автори