блоги Ладижина

Блоги Ладижина
Скакодуб Андрій 21 апреля 2013

Ладижин Тростянецького району

Дуже короткий пост.
Раніше візитівкою Тростянця були запахи від Тростянецького м*ясокомбінату. Відразу при в*їзді в Тростянець всіх гостей чекало кілька хвилин неприємних сюрпризів.
Відсьогодні Ладижин може пишатись аналогічним статусом. У нас також смерділо. По вулиці Наконечного, де я живу, менше, біля лікарні - більше, але це немає значення, бо жінка, яка йшла біля мого будинку, як могла згадувала "рижого" і що йому треба зробити і куди піти.
Але мушу сказати. що коли були громадські слухання по цій темі, то повний зал бюджетників схвально піднімав руки і гудів, коли 5 представників Ладижинської громадської ради намагались достукатись до містян. Тоді ще можна було щось поміняти. Зараз потяг вже дуже далеко.
Можна було змінити ситуацію, коли в палаці культури містяни жерли безплатні бутерброди. Ситуація могла бути інакшою, якщо б наші продажні журналісти не брали конверти щомісяця за виконану роботу (причому брали всі без виключення). "Страна Мироновка -страна без хлопот".
Сьогодні лишилось тільки нюхати. Коли ладижинська громадська рада 4 роки тому робила прогноз на майбутнє, то навіть ми помилились, бо не очікували такого.
Тому я можу побажати лише одного: нюхайте на здоровля. Ви обрали собі владу, - мера, депутатів, які чесно лобіювали інтереси інвестора, ви читали заказну галіму джинсу наших місцевих журналюг, тому нюхайте і радійте, що в ваші вікна прийшов інвестор...
Ладижин тепер по праву належить до Тростянця.

ПЕЕС: будь-яке співпадіння з реальними подіями випадкове....
Коментарі:

22.04.2013 - 15:39 #1Клєра Альбертовна
Ох, тиж мой радной Андрюшєнька. Глаза ти мне прям актрил. Патамушо живу я коло бильніци но нікакого запаха нє слишала. Ну Бог с ним с тем запахом . Старая я, тай может і нюх уже не тот. Я вот тебе шо скажу, мой внучок який работає у какого то бізнесмена на Г ... Ой. дай Бог памяті... ой , не вспомню... Ну да ладно, то внучок мнє каже шо то поля от Біоліка смердят, бо там они полниє а очистку никто не деляєт...
22.04.2013 - 20:16 #2klim
Кььерпа Алибьертовна! Ну зачем Вы так похабите свуую учОнную фамилллиё!
Пiд кого це ви "косите?"
Вы, как говорите, старая женщина, хвала Вам. Значит, хорошо владеете и письменным и устным
изречением. Так за чем Вы позорите своих, наверное, покойных учителей. Они в ужасе от
Вашей эрудиции. У вас, по видимому, гайморит!. Надо бы проверить здоровье.
А так, то если не пахнет, - нюхайте!!!
23.04.2013 - 20:53 #3skakodub
Для тих, хто надто перемається цим постом, мушу сказати, що це мій особистий блог, тому що хочу, те і пишу. На сайт новини ладижина інша справа, там дається офіційна іфнормація. В матеріалі немає нічого конкретного, прізвищ, ні найменувань, ні конкретних фактів, тому якщо хтось взяв на свою адресу частину написаного, то його особиста проблема. Літературні прийоми, які були використані -це також моє право. Власне в цьому пості нічого немає ні скандального та такого, що заслуговує на увагу, про це кожний житель в місті сьогодні говорить.

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори