Скакодуб Андрій
22 декабря 2012
Канівські нариси
22.12.2012 рокуПрисвячується всім учасникам творчої розвідки «Шевченківські голоси» по Черкащині в вересні 2012 року
Ми мчали з Канева додому
Потомлені і повні сліз,
Бо бачили Шевченка долю,
Де народився він і ріс.
Ми з духом нашого Пророка
Прожили кілька теплих днів,
Де Україна ясноока,
І край Шевченка полонив.
Лиш у серцях притамували
Любов до рідної землі,
З пекучим болем у оправі,
Де мова наша, і пісні.
В ті дні ми дуже захворіли:
Повік ми будемо нести
У світ, де браття-українці,
Щоденні праведні листи.
Про сивий край,
Про край розп’яття,
Про край завзяття і добра,
Про край, де брат іде за брата,
Де не народиться війна.
Цей край – наш брат Шевченко
Колись на світ весь оспівав.
І буде день, -країна-ненька,
Позбавиться смертельних ран.
І встане наш Пророк над нами.
І скаже: «Сестри і брати»
Любіть цю землю всю до краю,
Як я любив в своїм житті…»
Ми мчали з Канева додому
Потомлені і повні сил,
Бо поєднали свою долю,
Де український небосхил.
- Додав: skakodub
- 22 декабря 2012
- Переглядів: 851
- Коментарі: 1
Коментарі:
29.03.2013 - 20:31
#1abkrnsvu
cyjllxw


Автори