блоги Ладижина

Блоги Ладижина
Скакодуб Андрій 22 декабря 2012

Канівські нариси

22.12.2012 року

Присвячується всім учасникам творчої розвідки «Шевченківські голоси» по Черкащині в вересні 2012 року


Ми мчали з Канева додому
Потомлені і повні сліз,
Бо бачили Шевченка долю,
Де народився він і ріс.

Ми з духом нашого Пророка
Прожили кілька теплих днів,
Де Україна ясноока,
І край Шевченка полонив.

Лиш у серцях притамували
Любов до рідної землі,
З пекучим болем у оправі,
Де мова наша, і пісні.

В ті дні ми дуже захворіли:
Повік ми будемо нести
У світ, де браття-українці,
Щоденні праведні листи.

Про сивий край,
Про край розп’яття,
Про край завзяття і добра,
Про край, де брат іде за брата,
Де не народиться війна.

Цей край – наш брат Шевченко
Колись на світ весь оспівав.
І буде день, -країна-ненька,
Позбавиться смертельних ран.

І встане наш Пророк над нами.
І скаже: «Сестри і брати»
Любіть цю землю всю до краю,
Як я любив в своїм житті…»

Ми мчали з Канева додому
Потомлені і повні сил,
Бо поєднали свою долю,
Де український небосхил.
Коментарі:

29.03.2013 - 20:31 #1abkrnsvu
cyjllxw

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори