Скакодуб Андрій
31 августа 2013
ДЕ???
Переглядаючи туристичні сайти України, які рекламують місто Ладижин, як потенційний об’єкт для туризму, зіштовхнувся з цікавим фактом. Переважна більшість сайтів пише про Ладижин туристичний щось на зразок цього:Таких сайтів з таким згадуванням я нарахував з десяток.
То де ж ці вали та підземні ходи? Де їх можна побачити? А якщо і справді хтось приїде в наше місто на них подивитись?
Агов! Профільний заступник міського голови пан Олександр Ткачук, ви де?
Можливо вже прийшов час створити історико-краєзнавчий музей міста та нарешті відкопати ці «уцелевшие надземные и подземные укрепления XIV – XVII веков…»?
Здобувайте свою славу. Всі вас підтримають, ви тільки почніть і все місто буде вам допомагати.
Ну якось соромно за наше місто. Старий костел стоїть і аж проситься, щоб в ньому народився музей. Ці рештки, які сьогодні знаходяться в землі, можуть принести славу нашому місту.
Починайте вже. Досить вже воду в ступі толочити. Скілько можна вже музей в коробках тримати в гуртожитку. Хіба це не сором?....
- Додав: skakodub
- 31 августа 2013
- Обновлено: 31.08.2013 - 22:52
- Переглядів: 1172
- Коментарі: 1
Коментарі:
3.09.2013 - 00:09
#1Ніна
Я тільки що повернулась з Криму, де відпочивала із сімьєю. Там майже кожна гора та кожна затока має свою назву та історію. Туристі вибирають маршрути за смаком і відвідують кому що до вподоби. Від цих туристичних маршрутів, люди мають роботу, а місцеві бюджети наповнюються грішми. В нас же в Ладижині крім "рижого золота" , немає чим похвалитись перед гостями міста. Хоча за 740 років існування Ладижина, нам булоб чим пишатісь, як би ми справді любили історію свого міста.


Автори