блоги Ладижина

Блоги Ладижина
Скакодуб Андрій 31 августа 2013

ДЕ???

Переглядаючи туристичні сайти України, які рекламують місто Ладижин, як потенційний об’єкт для туризму, зіштовхнувся з цікавим фактом. Переважна більшість сайтів пише про Ладижин туристичний щось на зразок цього:
«…Из достопримечательностей в Ладыжине интересно будет посмотреть частично уцелевшие надземные и подземные укрепления XIV – XVII веков…»

Таких сайтів з таким згадуванням я нарахував з десяток.

То де ж ці вали та підземні ходи? Де їх можна побачити? А якщо і справді хтось приїде в наше місто на них подивитись?

Агов! Профільний заступник міського голови пан Олександр Ткачук, ви де?
Можливо вже прийшов час створити історико-краєзнавчий музей міста та нарешті відкопати ці «уцелевшие надземные и подземные укрепления XIV – XVII веков…»?
Здобувайте свою славу. Всі вас підтримають, ви тільки почніть і все місто буде вам допомагати.

Ну якось соромно за наше місто. Старий костел стоїть і аж проситься, щоб в ньому народився музей. Ці рештки, які сьогодні знаходяться в землі, можуть принести славу нашому місту.

Починайте вже. Досить вже воду в ступі толочити. Скілько можна вже музей в коробках тримати в гуртожитку. Хіба це не сором?....

Коментарі:

3.09.2013 - 00:09 #1Ніна
Я тільки що повернулась з Криму, де відпочивала із сімьєю. Там майже кожна гора та кожна затока має свою назву та історію. Туристі вибирають маршрути за смаком і відвідують кому що до вподоби. Від цих туристичних маршрутів, люди мають роботу, а місцеві бюджети наповнюються грішми. В нас же в Ладижині крім "рижого золота" , немає чим похвалитись перед гостями міста. Хоча за 740 років існування Ладижина, нам булоб чим пишатісь, як би ми справді любили історію свого міста.

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори