Скакодуб Андрій
15 февраля 2013
Чи задоволені ви рівнем обслуговування Приватбанку?
Довелось мені вчора терміново поміняти невелику суму російських рублів на нашу національну валюту. Зазвичай я не користуюсь послугами Приватбанку, враховуючи їх драконівські порядки при здійсненні платежів та рівень обслуговування, але вирішив таки ще спробувати раз відвідати цю банківську установу.Дочекавшись своєї черги на питання чи можна поміняти рублі на гривні касир попросила від мене картку Приватбанку, якої у мене немає. Після того, як касир зрозуміла, що картки у мене немає, я отримав відмову у наданні цієї послуги на тій підставі, що обмін валют доступний тільки для клієнтів банку, всім іншим вони не надають такої послуги.
Прочитавши блимаючий напис на моніторі, де голова правління Приватбанку питає: «Чи задоволені ви рівнем обслуговування?» хотілося розбити цей монітор.
Далі у мене на шляху був НадраБанк, який як виявилось взагалі не займається обміном валют. Для чого взагалі такі банки. які не надають елементарних послуг?
На щастя в центрі є ще Брокбізнесбанк, де я зміг поміняти таки ці кляті російські рублі на гривні протягом 1 хвилини без будь-яких питань, за що висловлюю подяку працівникам банку.
Взагалі то, виходячи з мого досвіду найкращий рівень обслуговування в Ладижині в банку Херщатик та Брокбізнесбанк. В цих установах за останні кілька років у мене не траплялось жодних негативних емоцій, чого не можу сказати про інші банки нашого міста, особливо щодо Привату...
- Додав: skakodub
- 15 февраля 2013
- Обновлено: 15.02.2013 - 21:41
- Переглядів: 914
- Коментарі: 1
Коментарі:


Автори
Правда пункт обмена немножко в другом месте и без регистрации.
Страна у нас такая...