Скакодуб Андрій
7 марта 2013
Альтернативний гімн України
07/03/2013 рокуСьогоднішня поезія.
Ще не вмерла Україна,
Ні свобода слова,
Ледь жевріє у архівах
Українська мова.
Ще ці кляті воріженьки
Волю не здолали,
Чорноземи українські
До лап не прибрали.
Ще ми маємо чим жити,
І що їсти-пити,
Тому з хати не підемо, -
На печі сидіти.
Ото наша добра справа,
Справа українська,
Ми у хаті, яка скраю,
Живемо чужинським
А за волю погибають
Хай якісь нездари,
Живемо ми у Європі
Любимо Канари.
Тому наші вороги,
Як роса на сонці
Самі здохнуть-передохнуть,
Втонуть в ополонці.
Запануємо і ми,
Колись та не зразу,
А поки ми послужІмо
На російську базу.
Ми козацькії нащадки,
Яловії діти,
Толерантні та бездухі,
Свині при кориті.
А ми босі-безголосі
Місимо багнюку,
Бо таку удачу маєм, -
Вайлуваті бздюхи.
Бо наш розум заїдають
Телемандивоші,
Бо ми любим іноземні
Москалінські гроші.
Ще нам доля заспіває,
Може вона вмерла,
Засиділась у дівках,
З України вдерла?
А завзяття в нас багато
На колгоспних грядках,
Тільки й дай попрацювати
В шахтарських присядках.
Ми то любим. Помирати
І співати пісню,
Бо таку удачу маєм.
Немає вже кисню.
Нема України.
Нема і просторів
Все в парканах
Чухраїнських
Панів- епохи ВіктОрів.
Ще не вмерла Україна
Іще не подохла,
А чи мову всю відняло?
А чи може оглохла?
А чи ми не українці,
Чи ми не герої?
Досить може помирати?
Нумо всі до зброї!
- Додав: skakodub
- 7 марта 2013
- Обновлено: 7.03.2013 - 16:57
- Переглядів: 1030


Автори