блоги Ладижина

Блоги Ладижина
Скакодуб Андрій 7 марта 2013

Альтернативний гімн України

07/03/2013 року

Сьогоднішня поезія.


Ще не вмерла Україна,
Ні свобода слова,
Ледь жевріє у архівах
Українська мова.

Ще ці кляті воріженьки
Волю не здолали,
Чорноземи українські
До лап не прибрали.

Ще ми маємо чим жити,
І що їсти-пити,
Тому з хати не підемо, -
На печі сидіти.

Ото наша добра справа,
Справа українська,
Ми у хаті, яка скраю,
Живемо чужинським

А за волю погибають
Хай якісь нездари,
Живемо ми у Європі
Любимо Канари.

Тому наші вороги,
Як роса на сонці
Самі здохнуть-передохнуть,
Втонуть в ополонці.

Запануємо і ми,
Колись та не зразу,
А поки ми послужІмо
На російську базу.

Ми козацькії нащадки,
Яловії діти,
Толерантні та бездухі,
Свині при кориті.

А ми босі-безголосі
Місимо багнюку,
Бо таку удачу маєм, -
Вайлуваті бздюхи.

Бо наш розум заїдають
Телемандивоші,
Бо ми любим іноземні
Москалінські гроші.

Ще нам доля заспіває,
Може вона вмерла,
Засиділась у дівках,
З України вдерла?

А завзяття в нас багато
На колгоспних грядках,
Тільки й дай попрацювати
В шахтарських присядках.

Ми то любим. Помирати
І співати пісню,
Бо таку удачу маєм.
Немає вже кисню.

Нема України.
Нема і просторів
Все в парканах
Чухраїнських
Панів- епохи ВіктОрів.

Ще не вмерла Україна
Іще не подохла,
А чи мову всю відняло?
А чи може оглохла?

А чи ми не українці,
Чи ми не герої?
Досить може помирати?
Нумо всі до зброї!

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори