Микола Шерник
1 февраля 2013
ЗИМОВИЙ ДОЩ
Снігами і морозами багатаНавіялась розпушено зима,
Свою співаючи зимову ноту.
Біленько притрусилась кожна хата,
Окутавшись в пухнасті килима,
Та скоро дощ зими зламав пишнóту!
На дощ весняно-літньої пори.
Зимовий дощ без блискавки і грому,
Зимовий дощ тепер є так не гожий:
Ковтнув зимову казку дітвори –
Зима напилась дощового рому.
Навколо парасольки кольорові
Відверто демонструють свій гламур
Зимі, під тихі краплі дощепаду.
Зима втрачає перла лазурові –
Зимовий дощ, як молодий Амур
Хмільнішає від парасоль параду.
Сховалися у небесах зірниці,
Надулися в калюжах бальбушки,
Зими мережево промокло всюди.
Немов моржі купаються синиці –
Ніде, ніхто не грається в сніжки,
В домівках змокло поховались люди
22.01-30.01.2013 р.
- Додав: shernik
- 1 февраля 2013
- Обновлено: 2.02.2013 - 15:42
- Переглядів: 1260
- Коментарі: 3
Коментарі:
17.02.2013 - 19:03
#1Arena
17.02.2013 - 19:09
#2sila
Пиішть більше і хай вам щастить! Додайте трішки оптимізму!
13.06.2014 - 12:18
#3Александр Сергеевич
НАСТОЯЩИЕ ВИРШИ выглядят ТАК:
ЖИТІЄ ЧАСНИКА
Похитується в грядці, як султан
в осінній час увінчаний чалмою, —
міністр-індус, вчарований собою,
бо має гарні зуби й гарний стан.
Та ця його міністрість — то омана:
насправді ж він запеклий чорнороб,
його помпи із вечора до рана
сопуть як прокляті, і не дурний сироп
вони помпують із земних цистерен,
не білизну й не чорноту, як терен, —
часник втягає в себе лють земну:
людський посол, він жертвує собою,
щоби земля родила нам з тобою
по картоплині і по кавуну!
И ВОТ ТАК:
Краєм світу, уночі,
при Господній при свічі
хтось бреде собі самотньо
із янголом на плечі.
Йде в ніде, в невороття,
йде лелійно, як дитя,
і жене його у спину
сірий маятник життя, –
щоб не вештав уночі
при Господній при свічі,
щоб по світі не тинявся
із янголом на плечі.
Віє вітер вировий,
виє Ірод моровий,
маятник все дужче буха,
стогне янгол ледь живий...
А він йде і йде, хоча
вже й не дихає свіча,
лиш вуста дрижать гарячі:
«Янголе, не впадь з плеча!»
Учитесь, господа...
ЖИТІЄ ЧАСНИКА
Похитується в грядці, як султан
в осінній час увінчаний чалмою, —
міністр-індус, вчарований собою,
бо має гарні зуби й гарний стан.
Та ця його міністрість — то омана:
насправді ж він запеклий чорнороб,
його помпи із вечора до рана
сопуть як прокляті, і не дурний сироп
вони помпують із земних цистерен,
не білизну й не чорноту, як терен, —
часник втягає в себе лють земну:
людський посол, він жертвує собою,
щоби земля родила нам з тобою
по картоплині і по кавуну!
И ВОТ ТАК:
Краєм світу, уночі,
при Господній при свічі
хтось бреде собі самотньо
із янголом на плечі.
Йде в ніде, в невороття,
йде лелійно, як дитя,
і жене його у спину
сірий маятник життя, –
щоб не вештав уночі
при Господній при свічі,
щоб по світі не тинявся
із янголом на плечі.
Віє вітер вировий,
виє Ірод моровий,
маятник все дужче буха,
стогне янгол ледь живий...
А він йде і йде, хоча
вже й не дихає свіча,
лиш вуста дрижать гарячі:
«Янголе, не впадь з плеча!»
Учитесь, господа...


Автори