блоги Ладижина

Блоги Ладижина
Микола Шерник 11 апреля 2013

ПОЕТИЧНЕ СЛОВО МІСТУ...

Г І М Н
МІСТУ ЛАДИЖИН
ПОДІЛЬСЬКОГО КРАЮ

До Подільського краю
Свої думи вертаю,
Де Ладижин з століть
Величаво стоїть,
Вірний Вінниці син.
А з Подільських вершин
Чути славне биття –
України життя.

Сторінки час гортає,
Моє серце питає
Про подільський нарід,
Про Ладижинський рід.
Тут вся наша могуть
Прокладає свій путь
До нової мети,
Мої сестри й брати.




Серед видних імен,
Скрізь творцем є людина,
Тут Якушин Євген
І Микола Грицина,
Смажелюк Анатолій
Та ще Пилєв Михайло.
Їх роботі довколій
Щиро, друзі, вітаймо!

Хай Ладижин зоріє
І під зорями мріє
Та співає пісень,
У щасливий свій день,
Щоб Подільська земля,
Як весною рілля,
З чистих зерен без зла –
Іменами росла.

І збереться перлина
Величава, як мрія:
Гутаревич Фаїна,
Скромна Штойко Галина,
Іванова Марія,
Мудрегель Катерина –
Це жінки наче рай,
Хай шанує їх край.

В Україні, як в домі,
Іменами відомі
На землі всій Подільській,
У великому колі
Станіслав ще Ясінський,
Мудрий Ґудзь Анатолій –
Це Ладижинська міць,
Що не падає ниць.

А у сонячнім світлі
Будуть далі помітні,
Знаний Юрій Шлапак,
І Дмитро Мачуляк,
Видна Глинська Олена
Та Сагаєв Іван.
Всім дорога зелена
Хай устелиться вам.

Так збираймось до гурту,
У єдину когорту –
До людини – людина,
У вінок товариський:
Стороженко Галина,
Володимир Кондрицький,
І Недипич Василь –
Ви премудрості стиль.

Україна хай знає.
Наша слава лунає
У піснях та в труді,
Що несуть молоді,
І гартують серця,
Аж від мати й отця.
Майбуття це загін,
Їм низький мій уклін.

Для Ладижина шана
Є Ільніцька Світлана,
Солдатенко Андрій.
Так збирайтесь у рій
І Олег Роситюк
Та Андрюша Стецюк,
Вам з Ладижином йти
До нової мети.

А як станемо колом
Наче сонце над полем –
Розростуться жита,
Заспіває жива
Вся Подільська земля
І Ладижин здаля
Видний буде з вершин,
Гідний Вінниці син.

Бо в Подільському краї
Дух Ладижина грає
В іменах життєдайно
Та у вірі тугій,
Є тут Неміш Михайло,
Маліновський Сергій.
В майбуття нам іти,
«Отче наш» свій нести.

Хай щастить нам на люди
І в Ладижині буде
Доленосне життя –
України биття,
Як від Бога-отця
Стане всім до лиця
Запорука моя –
Це єдина сім’я!

Свої думи гортаю,
До людей повертаю,
Наче серця мій звук
У час зоряний наш,
Є Надія Ткачук
І Юрій Перекаш,
Олексієнко Василь –
Докладайте зусиль.

І не згубиться риса
Честі знову і знов –
Кажу гордо, як мрійник:
Середенко Лариса,
Георгій Іванов,
Володимир Олійник.
У найкращий наш час
Я співаю для вас.

Далі будемо раді
Чути – Шеїн Геннадій,
Шитікова Ганна
Та Раїса Васенко
І ще Віра Олійник –
Ваша праця старанна,
Іменами пісенно,
Ляже в наші обійми.

До людей моя віра,
Як Мезеніна Іра,
Самошевський Дмитро
Та ще Інна Король,
З ними Рижий Василь,
Поліщук Валентин –
Слава вам звідусіль
Буде рік не один.

Ще багато історій,
Їх опише перо
І не стне сивина:
У серцях імена:
Наволочко Григорій,
Знаний Кравчик Петро
Та Русанов Микола,
Буде пам’ять довкола.

Бо в Ладижинську мрію
Своє серце я сію,
Щоб могуть проросла –
Долю нашу несла,
Щоб жилося в гурті
Всім щасливо в житті
І не знали біди,
Мої сестри й брати.

Разом вдаримо в струни
Громадської фортуни,
Об’єднаєм чуття
У практичне життя.
І дійдемо мети,
До якої іти
Присудилося нам –
України синам.

11.09-2003 р.
Коментарі:

11.04.2013 - 22:04 #1klim
Мои мысли на Гимн. Извини!

"Отче Наш" свiй нести
менi пiп не поможе.
А iз Кравчиком разом
Ми пили на посошок.

I в яку це мету
З перечисленним гуртом
Я себе понесу?
Що за мрiя могутня!???

I вiнегрет осiбний.
Струни звенять набатом...
Треба жить не уклiнно,
I не вклонятись!
15.04.2013 - 22:02 #2shernik
#1klim Вам на зарубку:
Навчитися читати – є велика справа,
Чуже спотворити – є теж талант!
А ляпать язиком, для скептиків забава,
Вони ж бо в критиканстві псевдо-гранд!
16.04.2013 - 08:34 #3klim
Да чего уж нам делить? Суть в том, что я не согласен, что Ладыжин Винницы сын.
Он быстрее сын Л.И.Брежнева!
Потом, многих названных поименно я тоже знаю и не со всеми мне хочется вместе идти
в "светлое будущее!"
А в третьих, никто никому не запрещает "Идти в это будущее с (ожидающими воскресения мертвых
и просто лукавых!)
О стихе у меня мнение хорошее. А с чем я не согласен,- сказал. Если обидел - извини.
9.09.2015 - 00:19 #4Baruna
IMHO you've got the right answre!

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори