Микола Шерник
23 декабря 2012
К О Л Я Д К А
Шановні мої, всі – хто очікує Новорічних свят,той має добрі сподівання на ласки Божі,
а коли звучить колядка – це велика святість,
яка очищає нас із Вами од всякого зла і нечестивості...
То станемо очищеними і завчимо згадані мною колядки,
які здавна живуть посеред нас:
НОВА РАДІСТЬ СТАЛА
Нова радість стала,
Яка не бувала,
Над вертепом звізда ясна
Світлом засіяла.
Де Христос родився,
З Діви воплотився,
Як чоловік пеленами
Убого повився.
Ангели співають:
„Слáва” восклицають,
На небесах і на землі
Мир проповідають.
Нова радість стала,
Що на небі хвáла,
Звізда ясна над вертепом
Весь світ осіяла.
Пастирі з ягнятком,
Перед тим дитятком
На коліна припадають,
Царя-Бога вихваляють.
Давид виграває,
В гуслі ударяє,
Мелодійно і предивно
Бога вихваляє.
І ми тежспіваймо,
Царя прславляймо,
Із Марії рожденному
Славу й честь віддаймо.
Просимо Тя, Царю,
Небесний Владарю,
Даруй літа щасливії
Цьому дому господарю.
Сему господарю
І сій господині,
Даруй літа щасливії
Усій їх родині.
Просим Тебе , Царю,
Просимо всі нині,
Верни волю, пошли славу
Нашій Україні.
Дай нам в мирі жити
І Тебе хвалити,
А по смерті в царстві Твому
Во вік вічно жити!
По закунченні виголошуються колядниками слова:
На щастя, на здоров’я, на многія літа!
- Додав: shernik
- 23 декабря 2012
- Переглядів: 1013
- Коментарі: 1
Коментарі:
15.01.2017 - 01:56
#1Francissic


Автори