блоги Ладижина

Блоги Ладижина
Микола Шерник 23 декабря 2012

К О Л Я Д К А

Шановні мої, всі – хто очікує Новорічних свят,
той має добрі сподівання на ласки Божі,
а коли звучить колядка – це велика святість,
яка очищає нас із Вами од всякого зла і нечестивості...
То станемо очищеними і завчимо згадані мною колядки,
які здавна живуть посеред нас:

НОВА РАДІСТЬ СТАЛА

Нова радість стала,
Яка не бувала,
Над вертепом звізда ясна
Світлом засіяла.

Де Христос родився,
З Діви воплотився,
Як чоловік пеленами
Убого повився.

Ангели співають:
„Слáва” восклицають,
На небесах і на землі
Мир проповідають.

Нова радість стала,
Що на небі хвáла,
Звізда ясна над вертепом
Весь світ осіяла.

Пастирі з ягнятком,
Перед тим дитятком
На коліна припадають,
Царя-Бога вихваляють.

Давид виграває,
В гуслі ударяє,
Мелодійно і предивно
Бога вихваляє.

І ми тежспіваймо,
Царя прславляймо,
Із Марії рожденному
Славу й честь віддаймо.

Просимо Тя, Царю,
Небесний Владарю,
Даруй літа щасливії
Цьому дому господарю.

Сему господарю
І сій господині,
Даруй літа щасливії
Усій їх родині.

Просим Тебе , Царю,
Просимо всі нині,
Верни волю, пошли славу
Нашій Україні.

Дай нам в мирі жити
І Тебе хвалити,
А по смерті в царстві Твому
Во вік вічно жити!

По закунченні виголошуються колядниками слова:
На щастя, на здоров’я, на многія літа!
Коментарі:

15.01.2017 - 01:56 #1Francissic

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори