ПРАВО ( шаблони документів, консультації)
23 июля 2017
Продовження теми про сміття. Пілотне рішення суду.
Справа про сміття. Чи мають право штрафувати за неукладення договорів.В продовження мого коментаря на цю тему публікую перше пілотне рішення Ладижинського міського суду Вінницької області від 11 липня 2017 року за позовом ладижинця Федора Верещагіна, якому я підготував позовну заяву. і який дав згоду на його поширення. Постанова адмінкомісії скасована, а отже, оштрафовані ладижинці за відмову укласти договір на вивіз сміття, були притягнені незаконно до адміністративної відповідальності. На мою думку тих ладижинців, які не уклали договори на сміття, можна це примусити зробити тільки через суд. Довго, нудно та бюрократично, але законно.






- Додав: skakodub
- 23 июля 2017
- Обновлено: 23.07.2017 - 17:06
- Переглядів: 839
- Коментарі: 1
Коментарі:


Автори
Я так з усього зрозумів, що штрафу не буде, АЛЕ...
договір на вивіз сміття треба все ж таки укладати.
Хоч так, хоч через суд.
На мою думку, якщо через суд, то тоді доведеться оплачувати, як це: "судебные издержки"
за свій кошт?
На моюдумку; краще угоду (договір) укласти добровільно.
Я тоже майже два місяці воював, а потім нічого кращого не придумав, як підписав угоду.
Що, конкретно, скаже А.Скакодуб????
Як краще: ДОБРОВІЛЬНО, ЧИ ЧЕРЕЗ ПАЛКУ???)))))