Віталій Сутик
27 марта 2013
Я депутат! Я вимагаю включити в порядок денний проекти рішень!
29 березня має відбутись чергова сесія Ладижинської міської ради. Я, як депутат вніс 4 проекти рішень на розгляд міської ради.Перше, я буду вимагати трансляцій всіх сесій міської ради та виконавчого комітету через інтернет. Це будуть прямі трансляції. У комунального радіо вже є досвід, вони транслювали підрахунок голосів під час останніх виборів більше 3 діб.
Друге. Я буду вимагати перевірки депутатською комісією роботи МКП "Добробут", яке заборгувало 25 мільйонів гривень Ладижинській ТЕС. Депутати повинні знати. чому в МКП "Добробут" рентабельність складаэ 500-700 тися з мінусом кожного місяця. Якщо Добробут винен ТЕС 25 мільйонів, а люди винні трохи більше 3 мільйонів, то значить щось не так в цьому підприємстві.
Третє. Я буду вимагати , щоб міська рада провела громадські слухання по проблемам нашого благоустрою. Ситуація, коли за Енергетиком влітку в пояс трав некошена, коли одна частина прибрана, а інша ні, я хочу знати чому? Я просто хочу розібратись і нічого поганого в тому немає, що я хочу залучити жителів міста.
Четверте. Навколо Ладижина земельна мафія роздерибанила землі. Я буду вимагати. щоб міська рада звернулась до Генерального прокурора, щоб всі ці факти були перевірені. Кожний депутат. хто не підтримає цей проект буде потенційнимм учасником земельної мафії.
От і все. Про всі подробиці я напишу в своєму блозі.




- Додав: sytik
- 27 марта 2013
- Обновлено: 7.04.2013 - 23:08
- Переглядів: 1539
- Коментарі: 2
Коментарі:
5.04.2013 - 18:13
#2Веталь
28.03.2013 - 16:43#1 klim Помогай! И вопросы снимутся. Я доступен тел. 69-432


Автори
И кто её будет толкать!