блоги Ладижина

Блоги Ладижина
18 августа 2012

Що може чекати Україну, якщо народ не зробить правильний вибір?


Коментарі:

20.08.2012 - 23:03 #1Ніна
А хіба ж в Україні краще. Скількі тількі в автокатастрофах народу гине. І нікому до цього діла немає. І не ліше в катастрофах. Подивіться що робиться навколо. Що зробили з медиціною. з сільськими школами. І у всьому робиться тільки так, як гірше людям.
2.12.2012 - 10:06 #2klim
Население спящее и ждет воскресение мертвых...
Власть,кому бы не принадлежала, - всегда ВЛАСТЬ и поработитель себе подобных.

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори