18 августа 2012
Що може чекати Україну, якщо народ не зробить правильний вибір?
- Додав: skakodub
- 18 августа 2012
- Переглядів: 906
- Коментарі: 2
Коментарі:
20.08.2012 - 23:03
#1Ніна
А хіба ж в Україні краще. Скількі тількі в автокатастрофах народу гине. І нікому до цього діла немає. І не ліше в катастрофах. Подивіться що робиться навколо. Що зробили з медиціною. з сільськими школами. І у всьому робиться тільки так, як гірше людям.
Население спящее и ждет воскресение мертвых...
Власть,кому бы не принадлежала, - всегда ВЛАСТЬ и поработитель себе подобных.
Власть,кому бы не принадлежала, - всегда ВЛАСТЬ и поработитель себе подобных.


Автори