29 июня 2012
Сплять янголятка....
— Сплять, янголятка... Ти сьогодні когось зарізав?
— Ні, завтра вранці прийдеш, сама всіх заріжеш!
- Додав: skakodub
- 29 июня 2012
- Обновлено: 29.06.2012 - 01:35
- Переглядів: 1355
- Коментарі: 3
Коментарі:
6.07.2012 - 14:05
#2Андрей
Как в чём дело? В ненормальной рекламе, где куры ассоциируются с детьми. Эта реклама - цинизм и антигуманизм в одной упаковке. Анекдот недаром возник после старта ролика на тв, потому что вызывает соответственное восприятие...
Мыши плакали, кололись, но продолжали есть кактус.
Мыши плакали, кололись, но продолжали есть кактус.
7.07.2012 - 06:30
#3Леонід
Як що, спостерігач? Ти не зрозумів ще, що в цьому блозі і в цій газеті поважні пани "мочать" Кучера і все що з ним звязано! Кожна паскудна новина про нього, ім не угодного! Вибори, вибори сунуть! Зараз будуть екологічні дослідження негативні друкувати, провокативні статейки писати, псевдо ГО створювати, фальшиві рейтинги друкувати! Потрібно ж на "массы", як вони кажуть,впливати! C'est la vie, мій друже!


Автори
Поїдьте на Тростянецькій м'ясокомбінат подивіться там, як вбивають корів і коней... Ось те Вас справді вразить!