блоги Ладижина

Блоги Ладижина
29 июня 2012

Сплять янголятка....



— Сплять, янголятка... Ти сьогодні когось зарізав?
— Ні, завтра вранці прийдеш, сама всіх заріжеш!
Коментарі:

4.07.2012 - 22:04 #1Спостерігач
І що?...Ну от справді, що? Ні ну зрозуміло, що цих курей вирощуються спеціально для того щоб убити, а потім з'їсти. Якби жахливо це не звучало! Ніби ми це саме не робимо у домашніх умовах? І мені здається, що гуманніше те, як це робиться в промислових умовах. ТАК ДІЮТЬ БУДЬ-ДЕ У СВІТІ!
Поїдьте на Тростянецькій м'ясокомбінат подивіться там, як вбивають корів і коней... Ось те Вас справді вразить!
6.07.2012 - 14:05 #2Андрей
Как в чём дело? В ненормальной рекламе, где куры ассоциируются с детьми. Эта реклама - цинизм и антигуманизм в одной упаковке. Анекдот недаром возник после старта ролика на тв, потому что вызывает соответственное восприятие...
Мыши плакали, кололись, но продолжали есть кактус.
7.07.2012 - 06:30 #3Леонід
Як що, спостерігач? Ти не зрозумів ще, що в цьому блозі і в цій газеті поважні пани "мочать" Кучера і все що з ним звязано! Кожна паскудна новина про нього, ім не угодного! Вибори, вибори сунуть! Зараз будуть екологічні дослідження негативні друкувати, провокативні статейки писати, псевдо ГО створювати, фальшиві рейтинги друкувати! Потрібно ж на "массы", як вони кажуть,впливати! C'est la vie, мій друже!

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори