17 мая 2012
Співи порожнечі( КОМИ РОЗСТАВТЕ САМІ).
інколи передчасний викидень є благом і гарантом спокою для держави інколи краще влаштувати всенародний плач ніж перти свого плуга бо доля ходила ноги била і благословила дурня у князі мудрість розум честь і гідність поховали відспівали як незнамоякого родича з надцятого коліна за нєнадобностію сидів дід на призьбі казав ой тяжко вам буде жити бо доведеться тужити бо немає правди на землі сама лише кривда дві птахи почули і понесли у світ звісткузранку дивився на схід сонця звістка спала мені в долоні дивився на сонце молив спасіння у Бога і
кермують люті нелюди скажені пси в ярмо заганяють панщина панщина гетьманщина радощі? одні лише веселощі манірні чоловіки з напудреними пиками з напрацьованими анальними отворами все продали дівоча честь межи ноги долар долар долар все заради сексу всюди тільки секс секс секс реклама-секс робота-секс культура-секс держава -суцільний продажний секс
євростандарти євро стандарти батьківщину спопеляють в душах паростки лайна сіють тільки народилося з народження в душу – На на на на на аа а а а аа…………
в серцях вогонь жага сребролюбства розупусти самозакоханої вселенської параної жити щоб споживати щоб байдикувати перти в рота їжу заморську будинки вілли рахунки непотріб різний
і ненависть люта ненависна в кубі народна ненависть без права на вбивство без права на супротив самопоїдання свого серця своєї душі свого життя мета – конати в лайні хтось прийде хтось нагодує хтось прихистить збочена християнська мораль Бог про все подбає все зробить всіх врятує покірність тупа зазомбована християнська мораль з православним ухилом у фарисейство та тубільне язичництво виховала народи викривила ці народи спаплюжила їх сутність перетворила на сірих постатей на відбуваючих покарання вічних каторжників.
і спить народ жує жуйку і спить запиває алкоголем і спить їсть галушки і примовляє якось та буде моя хата скраю робота не вовк спить народ чекає Божого благословення Божих подачок виховання історія падла переписана недороблена приперчена та присолоджена
там за небосхилом є народи горді помилки за помилками але не сплять народи не можуть спати не спиться їм коли в душу плюють коли з кишені гребуть вішають та розстрілюють виганяють та відрубають голови катам і панам Помиляються, але беруть долю в свої руки
а наші Хвеськи та Митьки сплять собі потрахуються і сплять виб’ється собі в люди такий Митько і починає гребти бо то Бог послав то Божа благодать Боже благословення мені гребти і я Митько – є Бог в цій землі представник Бога на землі а журба ходить біля кордону виглядає чекає слушного моменту зайти в хату сплять і гребуть серуть собі під ноги плюють один на одного то чого не зайти не допомогти не доконати не закатувати остаточно
де моя коса? де душі грішників хвиля перша туберкулінопалиця плюєш на сусіда то здригайся від свого внутрішнього лайна або ти розпусник на тобі СНІДозадоволення то є друга хвиля а є ще багато хвиль попрацюємо плідно над цим народом бо розум мужність честь і гідність він сам поховав і відспівав ото вже нерозумний народ сам у себе краде і сам себе кляне вовки та вівці в одній вівчарні.
стояв ранком дивився на схід сонця кривавий доля бігла поряд не змогли домовитись каже ще рано ще кара не відбулась не всі дороги пройдені не все бачили так і живемо без долі днем сьогоднішнім чужим розумом живемо мудрість прадідів поминаємо до честі і гідності додаємо креативу і спродуємо маніакально-євроринкова орієнтація нас веде до матеріального від духовного біжимо десь далеко від правди від істини брат брата ненавидить син мати батько сина дурнуватих обираємо в Президенти погоничів ставимо в керманичі і скавчимо чи вистачить життя щоб перемогти себе і побачити посміх долі щирі радощі від того що все позаду…
- Додав: skakodub
- 17 мая 2012
- Переглядів: 1018


Автори