17 мая 2012
Чорний вірш
04 .01.2011 р.Жнива. Косила доля ката.
Від рук народу, від своїх.
Ми розстріляли супостатів.
Розвішали всіх вкрай доріг.
Окрема справа – Президента
Повісили на трьох гаках.
Три дні і ночі всі плювали,
А він не подихав ніяк.
Діждались, клятії підсвинки,
Доволі кров з народу пить.
Замолим згодом наші вчинки,
Ну а поки що – помсти мить.
Ми є народ. Ми сподівались.
Ми довго були за рабів.
У нас нічого не зосталось.
Мій заклик: «Знищимо катів!»
- Додав: skakodub
- 17 мая 2012
- Переглядів: 1121
- Коментарі: 2
Коментарі:
24.05.2012 - 22:16
#1Михайло
Радий співпрацювати! 0634251759
16.07.2012 - 10:13
#2Шерник
Так, пора Кобзаревим "пугу" Україну засівати...


Автори