блоги Ладижина

Блоги Ладижина
17 мая 2012

Чорний вірш

04 .01.2011 р.



Жнива. Косила доля ката.

Від рук народу, від своїх.

Ми розстріляли супостатів.

Розвішали всіх вкрай доріг.

Окрема справа – Президента

Повісили на трьох гаках.

Три дні і ночі всі плювали,

А він не подихав ніяк.

Діждались, клятії підсвинки,

Доволі кров з народу пить.

Замолим згодом наші вчинки,

Ну а поки що – помсти мить.

Ми є народ. Ми сподівались.

Ми довго були за рабів.

У нас нічого не зосталось.

Мій заклик: «Знищимо катів!»
Коментарі:

24.05.2012 - 22:16 #1Михайло
Радий співпрацювати! 0634251759
16.07.2012 - 10:13 #2Шерник
Так, пора Кобзаревим "пугу" Україну засівати...

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори