26 октября 2012
А нашим журналістам слабо?
Пропоную переглянути відео моєї знайомої журналістки з Ніжина, як слід вести себе з продажними та паскудними міськими головами.
- Додав: skakodub
- 26 октября 2012
- Переглядів: 963
- Коментарі: 2
Коментарі:
5.11.2012 - 12:58
#22 Alex 40in
Нахабне спекулювання на журналіській недоторканості. Якби всі журналісти чи кожен з нас на свій розсуд зривали засідання виконавчих чи вибірних органів, ми б опустились до рівня первісного суспільства. Особливо сумно, що відверте хамство прикривається українофільною демагогією. Нічого святого не залищається.


Автори
Не тi тепер жирналicти, Фаннi Каплан не та.