17 мая 2012
… а мій нарід…
04.01.2011 р.А мій нарід знов на сніданок їв лайно.
А що зробить, - така у нього звичка:
Відсидітись у хаті на печі,
Хитатись –жити, мов травичка.
А мій нарід всю гордість поховав,
І поховав заразом волю,
Мішок дерті собі украв,
Зміняв на присмерки неволі.
А мій нарід у хаті скраю спить,
І їсть дертянії галушки.
« А що я можу?» «Що робить?»
«Далебі дали хоч би юшки».
А мій нарід минуле сплюндрував,
Стоптав і випалив навічно.
Як Бога, правди не пізнав
І пам’ять прадідів величних.
А мій нарід, невтямки як,
Перетворив свій рай на пекло,
В панів обрав жасних собак,
Що гавкають, як суче плем’я .
Це мій нарід. Моя земля.
Мої пани, народноситі.
Торують шлях в своє життя,
Живуть, яке свині при кориті.
Це мій нарід. Я його син.
В собі він хай себе здолає.
Через ганьбу почує дзвін,
Свободу й волю покохає.
- Додав: skakodub
- 17 мая 2012
- Переглядів: 965
- Коментарі: 2
Коментарі:
22.05.2012 - 22:50
#1putnic
Сильно. Це чиє?
24.05.2012 - 22:23
#2Михайло
Пробач його пігмейство! Давайте разом вийдем з рабства! Я з Вами! 0634251759


Автори