Ніна Бурлаченко
7 марта 2017
Подарунок до 8 березня, або без води і ні туди і не сюди!
Але не сталося, чогось йому не вистачило. Можливо бюджетних коштів, а можливо пам*яті, або громадянської відповідальності за свої обіцянкі. А можливо понадіявся на те що люди не пам*ятають обіцянок. Але колонки дворові після довгого застою, нарешті відремонтували і вже хоча б так люди могли вживати більш менш чисту воду.А не смердючу, яка поступає до квартир ладижан. Тоді всі комунальні ЗМІ, захлиналися від інформації, що в нас є АРТЕЗІАНСЬКА вода.
Вони майже тиждень кричали:"Пийте АРТЕЗІАНСЬКУ ВОДУ, пийте АРТЕЗІАНСЬКУ воду" Звідки вона взялась, мені було незрозуміло, бо в моєму житті мені приходилось пити артезіанську воду. Але воду, слава Богові у вуличні колонки дали, і весь час люди брали там воду для своїх потреб. Майже без перебоїв. Хіба що під час поливу городів, виключали на ніч, пояснюючи тим, що в БАШТІ не вистачає води,але це не в ЗМІ , а бабкі на лавках так пояснювали. То що це за артизіан такий, в якому закінчується вода? Але в неділю 5 березня, ввечері, ця вода кудись знов зникла.
І як раз це перед святом, коли в людей буде вихідний і води буде треба більше. Бо ж свято жиноче, вихідний і жінки схочуть пригостити родину, якомога смачніше. Але з водою з квартирного водогону це навряд чи вийде. БО ВОДА ВОНЯЄ. Це що, таке привітання жинкам? Чи це подарунок на 8 березня. І що саме головне, ніхто про це нічого не каже.
Ні комунальні ЗМІ, ні , навіть, бабкі на лавках. На скільки зникла вода. І, чи взагалі ми знов будемо пити АРТЕЗІАНСЬКУ воду, а можливо вже БЮВЕТИ почали будувати. Не мовчить, скажить хочь щось, а я поки складу пляшки на возіка і, як в блокадному ЛЄНІНГРАДІ піду шукати води напитись і щоб щось смачненького на якісній воді приготувати до свята.
- Додав: nina
- 7 марта 2017
- Обновлено: 7.03.2017 - 14:48
- Переглядів: 645
- Коментарі: 3
Коментарі:
8.03.2017 - 08:22
#1Олесандр Чайковський
Ніна Олександрівна не дає владі спокійно спати... Решта , напевнє , в черзі за пайкою стоять , в курячому магазині... Карою за громадську пасивність є голодна смерть ! З святом не вітаю . Причини всім відомі...
8.03.2017 - 11:06
#3nina
Олександр Чайковський, в мене багато є чого сказати нашій владі. Якщо господь дасть мені здоровья, вони ще все моє почують.
wanch?від всіх жінок і дівчат Ладижина дякую Вам за вітання.
wanch?від всіх жінок і дівчат Ладижина дякую Вам за вітання.



Автори