блоги Ладижина

Блоги Ладижина
Ніна Бурлаченко 26 июля 2017

Как живёт Тростянец без ладыжинского бюджета

Коментарі:

27.07.2017 - 06:04 #1revus
Нина! Насколько я помню, "вот такая красота" в Тростянце существует лет тридцать.
Всё это было и ДО Ладыжина! Просто немножко подрепетировали.
Зачем искажать факты?
27.07.2017 - 06:59 #2nina
revus, к сожалению мой рост и возможности моего фотоаппарата не дали мне очень чётко передать то, что я увидела. Рекомендую вам побывать там. Желательно проездом в сторону Ободовки и в сторону Винницы, поймёте. Здания да. те же, но прекрасно обновленные. А вот территория перед зданиями укладена плиткой разного цвета-это вам не побеленные бордюры!! И не дешёвый туалет перед нремонтированной автостанцией(наверное туалетом прикрыли неприглядный вид автостанции). А в остальном прекрасная маркиза всё хорошо, всё хорошо!
27.07.2017 - 12:23 #3revus
Ніна! Я вважаю,що це дурниця, рахувати в чужому дворі чужі курчата.
До чого тут Ладижинський бюджет? Тростянецький бюджет, це їхній бюджет, а наш, це - наш!
Якщо у тебе в квартирі посипиться штукатурка, то ти що?, будеш чекати поки тобі сусід кімнату відремонтує? чи сама будеш порядки наводити?
Кольорова плитка! У нас в парку теж кольорова плитка, то й що?
У вас багато злості на все, що нас окружає і все не так, як вам хочеться. До чого тут автостанція?
Автостанція має свого хазяїна, який навіть за в'їзд на територію в середу і суботу збирає гроші
із часних водіїв, тож це його проблеми, що будинок обдертий! І арендаторів.
І ніхто не збирався прикривати фасад автостанції. Та люди будуть дякувати, що є куди сходити в талет, а не в той гімнючник, що за станцією.
Ви б, маркіза, краще б у своєму дворі дивились за порядком, а не хаяли те, що для вас стараються
зробити.
Хіба мало прокладено бетонованих доріжок в Ладижині? І що це є вина Мера, що працівники-злодії розікрали цемент і тепер доріжки лопають?
Найперше треба запитати у своєї совісті, а потім рахувати скільки полін у чужому оці!
Чи ви вважаєте, що робітник, який разом з товаришочками вкрав тонну цементу, гроші на який
були виділенні із бюджету, не винний? А тепер всі паткають: Мер поганий, відмивка грошей
і тому подіьне... Спочатку хай кожен себе охарактеризує, чи чесний від чи такий же злодій,
як інші.
27.07.2017 - 14:22 #4nina
Все вірно. Особливо те що з кожного подвірря сміття вивозити організовано і за гроші!
28.07.2017 - 06:01 #5nina
Тихо шифером шурша крыша едет не спеша!

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори