блоги Ладижина

Блоги Ладижина
Георгій Халабузар 13 мая 2014

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА


В Україні розпочата адмінреформа по децентралізації влади, яка дасть місцевим органам самоврядування більше свободи у розпорядженні коштами місцевого бюджету, комунальної власністю територіальної землею. За таких обставин виникає в більшій мірі небезпека безконтрольного господарювання у себе в вотчині місцевими князьками (червоними, білими, синіми, рудими та ін. кольорів) – корумпованими чиновниками, міскими головами, депутатами та іншими представникам органів місцевої влади.
Тому в цих умовах головним своїм завданням на посаді міського голови вважаю не на словах, а на ділі виконати Конституційне право - ініціювати формування та діяльність Ладижинської територіальної громади, закласти основу контролю над роботою місцевих органів влади, пробудити у жителів самосвідомість і відповідальність за долю міста.
Створення територіальної громади - це свого роду індикатор для міського голови. Якщо він хоче уникнути контролю своїх рішень, буде протидіяти створенню громади. І навпаки - якщо він працює в інтересах населеного пункту, громада стане для нього дуже потужним підмогою.
В контексті цього мої першочергові дії:
1.1. Повна інвентаризація комунальної власності і територіальної землі за участю представників громади, з обов'язковим поверненням в розпорядження громади ладижинське водосховище та інши об'єкти.
1.2. Забезпечу прозорість та підконтрольність над доходами і видатками міського бюджету, системою закупівель товарів, робіт і послуг на тендерній основі, через створення груп громадського контролю з представників громади та інформування населення.
1.3. Впроваджу умови та порядок відкликання громадою депутата представницького органу, міського голови та іншого виборного посадової особи місцевого самоврядування (членів виконкому, начальника муніципальної міліції, землераспорядителя та ін).
1.4. Впроваджу порядок призначення та проведення місцевого референдуму, який встановлюється статутом громади згідно із законами України.
1.5. Відновлю роботу круглого столу за участю представників громади, політичних партій та громадських організацій, керівників містоутворюючих підприємств і представників малого бізнесу.
1.6. Відновлю роботу міської громадської телестудії.
1.7. Почну формування кадрового резерву.

2. Поліпшення і доступність медичного обслуговування.
2.1. Розробити і впровадити: систему стимулювання роботи медичного персоналу міської лікарні; систему контролю за якістю та доступністю надання медичних і лікарських послуг.
2.2. Забезпечити дотримання пільг для певної категорії громадян і гарантованих прав населення на безкоштовну медичну і лікарську допомогу.
2.3. В обов'язковому порядку провести внутрішній ремонт лікарняних приміщень.
2.4. Замінити застаріле медичне обладнання новим сучасним, використовуючи в т.ч. особисті зв'язки з вітчизняними та закордонними меценатами.

3. ЖКГ.
3.1. Зменшення витрат на оплату опалення житла за рахунок усунення втрат теплоенергії. На підставі проведення теплоаудита (тепловізійної діагностики): ремонт ділянок будівель з високою втратою тепла, теплоізоляція відкритих ділянок труб опалення, створення регулюючих теплопунктів на групу будинків та вулиць. Фінансування за рахунок програм і грантів Євросоюзу, місцевого бюджету, коштів за кіотським угодою..

4. Благоустрій міста та селищ.
4.1. Проведення повномасштабного ремонту внутрішньоселищних та внутрішньодворових доріг, доріжок та тротуарів на основі нових технологій, з одночасною розробкою оптимальної загальноміської схеми пішохідних та велосипедних доріжок.
4.2. Облаштування пустиря перед будинком № 79.
4.3. Відновлення внутрішньодворових спортивних майданчиків, альтанок для відпочинку, майданчиків для сушіння білизни.
4.4. Розробити і впровадити комплексну програму розвитку центрального міського парку.
4.5. Продовжити зовнішній ремонт будівель з одночасним їх утепленням.
4.6. Обов'язкове будівництво міського басейну.
4.7. Створення парку комунального міського транспорту.
4.8. Внести в образ міста європейські архітектурний елементи з урахуванням національних особливостей.

5. Соціальні питання.
5.1. Будівництво соціального житла (насамперед уздовж вул. Будівельників) із залученням інвесторів.
5.2. Розробити загальноміську програму надання допомоги певним категоріям населення, в т.ч. відновлення роботи соціальних продуктових магазинів з можливістю забезпечення на дому.
5.3. Продовжити стимулювання спортивних досягнень міста, розвиваючи тренувальну базу.
5.4. Розвивати молодіжний дозвілля через організацію тематичних екскурсій, туристичних походів, обмін учнями з іншими країнами (в даний момент така можливість є з Францією) з проживанням у сім'ях.

PS.
Кілька коментарів до моєї передвиборчої програми. У нас в місті досить багато проблем, які потребують вирішення, і які потрібно було б включити в свою програму, наприклад:
- комплекс проблем навколо міського ринку;
- питання працевлаштування;
- питання по міському музею;
- екологічні питання, зокрема переробка відходів птахокомплексу з метою усунення забруднення грунту, води і повітря (до речі, мною вже розроблено низку заходів, щоб максимально нейтралізувати шкідливість викидів);
- і багато іншого.

Але я дуже хочу, я закликаю вас, щоб ви мене почули - головним і першочерговим питанням має бути питання про ФОРМУВАННЯ І ДІЯЛЬНІСТЬ ЛАДИЖИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ. Без вирішення цього питання, це шлях у нікуди. Я багато вивчав це питання, як в Україні, так і у Франції і в Польщі, де влада будувалася знизу вгору, від Комун і Громад, до вищих органів влади, але не навпаки, як у нас.
Громада, як така, у нас існує, це ми з вами - жителі м. Ладижина, с. Лукашовки, с-ща Губник. Але вона дезорганізована, а тому бездіяльна, що дозволяє нечесним на руку князькам вершити долю міста і його громадян на свій розсуд. Ми є заручниками дій і рішень однієї людини або групи людей, що приймають рішення, що суперечать інтересам городян: недоцільно використовуючи бюджетні кошти, безконтрольно роздаючи землю і власність, укладаючи необдумані, а деколи злочинні і корумповані угоди від імені Громади. Наша пасивність їм це дозволяє робити. Купка активістів нічого не зможе змінити у внутрішньому житті міста, поки свого вагомого слова не скаже Громада - на загальних міських зборах і референдумах. Це дозволило б уникнути багато проблем, пов'язаних з будівництвом птахокомплексу. Пора поставити всю організацію місцевого самоврядування з голови на ноги. Закласти основу відносин між законною владою - Громадою і її слугами - створюваними нею підконтрольними органами місцевої влади. Це проголошено Конституцією України, Законами України, Цивільним кодексом україни та Європейської хартії місцевого самоврядування, ратифікованої Україною. Ми тим самим закладаємо фундамент для цивілізованого і демократичного розвитку суспільства, як нашого так майбутніх поколінь.
Для цього буде відведено максимум рік, до наступних перевиборів. В якості міського голови мені буде легше і швидше провести перебудову влади, не буде протидії від місцевої влади, яким, організована й активна Громада - кістка в горлі. Коли ми з вами максимально мінімізуємо за рахунок активного контролю Громадою втрати бюджетних коштів від їх розкрадання, нераціонального використання, тоді нам буде легше вирішувати наші господарські і соціальні проблеми.
Коментарі:

13.05.2014 - 22:25 #1Стас
Георгій, вам приємно читати сьогоднішні коментарі на сайті "Новини Ладижина"? І це пишуть українці. Мат на маті і перематі, погрози фізичної розправи, сексуальний лікнеп....... Невже ладижинці такі?
14.05.2014 - 01:38 #2georgiy
Стас, в этих комментариях нет ни культуры, ни какого-нибудь смысла. Поэтому я стараюсь такие комментарии игнорировать. Вот эти люди представляют себя настоящими украинцами. Какими критериями они для этого пользуются, не знаю. Если они считают, что говорят на настоящем, певучем, красивом украинском языке, так там и близко этого нет, мат через слово. Могу заверить Вас, мне пришлось жить в одной из Европейской стране, если сравнивать наш народ со среднеевропейским, мы не хуже выглядим, а в некоторых духовно-культурных аспектах и выше. А наша молодежь, опять же подчеркиваю в целом, развитее своих сверстников и в Польше, и во Франции, и в Германии, где мне приходилось их видеть и была возможность сравнивать, как по интеллекту, так и по духовным качествам. Я, правда, очень горд за нашу молодежь. Поверьте не для своего пиара, пример - мой сын. Он учится в Европе и взял многое от европейской культуры, но и сохранил нашу украинскую душу, которую вложили в него, в первую очередь его бабушки и дедушки. И Вы знаете, получилось неплохо. Владеет 5-тью языками, родными для себя считает украинский и русский. Вежлив и культурен в поведении и общении. Я бы очень хотел, чтобы и те ребята, о которых Вы упомянули в обращении ко мне, также имели возможность познать другие культуры, не забывая, что они есть украинцы. Тогда, я уверен, они с большой любовью отнеслись бы к своей культуре и языку и не было того, что мы порой наблюдаем. Я думаю, мы должны научиться, прежде всего, уважать себя и дать возможность познать нашим людям мир, традиции и обычаи других народов, особенно молодым. Я недавно был свидетелем, как в одном из учреждений работник UMC выполнял заказ по установке оборудования и подключение к интернету. Эти услуги были преподнесены на высоком уровне, вежливо и профессионально, не хуже чем в Европе. Так что у нас есть будущее, только нам всем надо много для этого сделать. Извините за длинный монолог.
14.05.2014 - 08:55 #3Стас
З Вами приємно розмовляти
14.05.2014 - 12:14 #4georgiy
Дякую, Стас. Тільки заради бога, не подумайте, що це мій передвиборчий піар. Це моя життєва позиція.
14.05.2014 - 13:16 #5Стас
Якщо мені подобаються Ваші думки, то я не замислююся чи Ви є кандидат в мери, чи колгоспник, чи робітник. Для мене Ви людина, а в житті хай Вам посміхнеться удача. Діти це найбільший скарб.
14.05.2014 - 13:45 #6Valeriy Ivanovich1
Перш ніж писати свою програму, потрібно подивитись, що з так званої "програми" в місті уже зроблено. Деякі пункти уже виконані і то давно. Чи ви їх потім собі присвоїте?
14.05.2014 - 23:00 #7georgiy
Стас, мне также приятно с Вами общаться.
Валерий Иванович, если Вы выступаете от своего имени, то чтобы у нас состоялся конструктивный диалог, приведите хотя бы один-два пункта, которые в моей программе уже выполнены. В отличие от Валериев Ивановичев, я в жизни еще не присвоил ни одной копейки, работая на серьезных должностях. Спросите - Почему? Совесть еще не пропил. Жду от Вас конструктива!!!!!!!!
15.05.2014 - 16:13 #8Valeriy Ivanovich
Працював на серйозних посадах і не присвоїв ні одної копійки? Посоромився б брехати....
15.05.2014 - 19:40 #9georgiy
Господин тролль- Валерий Иванович, у Вас есть информация про меня, на основании чего вы мне такое обвинение кидаете, тогда опубликуйте эти данные. Если вы конечно мужчина, а не трус!

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

Коментарі

Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
23.06.2020 EugeniaBaphy: Еженедельная газета «Пражский телеграф», ежемесячн...
Троянда і Дубрава продовжують зливати каналізаційні стоки.
18.06.2020 EugeniaBaphy: Еженедельная газета «Пражский телеграф», ежемесячн...
Спасемо село -спасемо Україну
21.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Як ми шукали Апетит
20.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Характер впливає на долю людини
19.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Опитування "Новини Ладижина": Візитна карта міста Ладижин
19.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
До керівників м Ладижин всіх рівнів
19.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Ой барвінку -барвіночку !!
19.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори