Народний центр екологічного контролю
22 мая 2013
Оголошуємо винагороду в 1000 гривень за інформацію про джерело запахів в місті Ладижин
УВАГА! УВАГА! УВАГА!громадська організація "Народний центр екологічного контролю"
- Додав: ekocontrol
- 22 мая 2013
- Обновлено: 22.05.2013 - 19:33
- Переглядів: 944
- Коментарі: 7
Коментарі:
22.05.2013 - 23:16
#1воняет
Как так? Ведь еще неделю назад грамадська арганизация убеждала что у них есть неопровержимые факты что воняет Ряба. А выходит что нет, потому как срочно за деньги ищут факты))) Подымите задницы и пойдите на спиртзавод и понюхайте, борцы с ветряными мельницами. Мне гонорара за данную информацию не надо)))
22.05.2013 - 23:49
#2екоорганизация
Фото и видео? Фото и видео материалы уже могут передавать какие либо запахи? Если я сниму на фото или видео квартиру галавашич и подпишу: "Фу, ваняет на весь город", мне дадут премию?
А где находится ЭкоЦентр? В чьем ведомстве? Сколько служащих и рабочих?
Какая зарплата? И чем ЭТО ведомство занимается? Я десятку добавлю в общий котёл,
чтобы Центр занимался своей святой обязанностью, а не болтовнёй и найдет, откуда ТЯНЕТ.
Если это: "громадська органiзацiя", значит, по простому,- ШТАТ!
Или я ошибаюсь? Ответьте, пожалуйста. И ещё вопрос: если ШТАТ, то чем Вы занимаетесь,
Или чужими руками жар загребать легче?
КОНФИДЕНЦИАЛЬНОСТЬ!!! А она у нас есть!!??? Вы - Экологи! А мне по сей день не выплатили
экологические деньги Чернобыля. Нет в Фонде! А обещали.... И Вы, вместо обещаний, делали
бы добросовестно свою работу и нам бы рассказали... бесплатно!
Какая зарплата? И чем ЭТО ведомство занимается? Я десятку добавлю в общий котёл,
чтобы Центр занимался своей святой обязанностью, а не болтовнёй и найдет, откуда ТЯНЕТ.
Если это: "громадська органiзацiя", значит, по простому,- ШТАТ!
Или я ошибаюсь? Ответьте, пожалуйста. И ещё вопрос: если ШТАТ, то чем Вы занимаетесь,
Или чужими руками жар загребать легче?
КОНФИДЕНЦИАЛЬНОСТЬ!!! А она у нас есть!!??? Вы - Экологи! А мне по сей день не выплатили
экологические деньги Чернобыля. Нет в Фонде! А обещали.... И Вы, вместо обещаний, делали
бы добросовестно свою работу и нам бы рассказали... бесплатно!
Слухайте, у вас трохи викривлене уявлення про організації третього сектору -громадські організації. Народний центр екологічного контролю, -це група жителів міста, які мають спільну ідею та мету і які спільно у вільний від роботи час збираються і роблять конкретні речі в цьомуц напрямку.
Екоконтроль був легалізований шляхом повідомлення без статусу юридичної особи, бо без легалізації існування громадських об*єднань є порушенням закону і за це можна отримати штраф.
Якщо щось робиться, наприклад екологічний рейд, то всі скидаються за власний рахунок на пальне і ми їдемо кудись і щось робимо.
Який може бути штат, ви знущаєтесь. Люди займаються цією справою на ентузіазмі і тільки. Організація ніким не фінансується, тільки простими жителями міста, які беруть участь в ній.
Екоконтроль був легалізований шляхом повідомлення без статусу юридичної особи, бо без легалізації існування громадських об*єднань є порушенням закону і за це можна отримати штраф.
Якщо щось робиться, наприклад екологічний рейд, то всі скидаються за власний рахунок на пальне і ми їдемо кудись і щось робимо.
Який може бути штат, ви знущаєтесь. Люди займаються цією справою на ентузіазмі і тільки. Організація ніким не фінансується, тільки простими жителями міста, які беруть участь в ній.
На противагу від Екоконтролю за чисте довкілля є чисто комерційною. структурою і лише номінально має статус громадської організації. там є штат. гроші по півмільйона гривень щороку і навіть дармові квартири по 52 кв. м. за рахунок бюджету. Тому ваша сарказм більше говорить про вашу непоімформованість. Якщо є бажання. я вас запрошу на чергове зібрання нашої організації і самі побачите чи там займаються люди.
Щодо пенсійних чорнобильських виплат, то Екоконтролю це питання не має жодного відношення. З цього приводу я особисто є автором проекту та керівником. "твій захист у Європейському суді", який реалізовувався минулого року за підтримки Анатолія Матвієнко, - було подано 300 справ в Євросуд і в цьому році за підтримки заболотного, -спраив поки що збираються, очікується ще 200 скарг в Страсбург. Якщо ви маєте бажання, то можете здати свої документи, вам буде надана безоплатна юридична допомога у оформленні скарги до Євросуду.
А взагалі наші люди вміють бути "вдячними" за добрі справи, можливо саме тому ця країна не може вилізти з лайна...
А взагалі наші люди вміють бути "вдячними" за добрі справи, можливо саме тому ця країна не може вилізти з лайна...
Спасибо за информацию. Приношу извинения.
О Евросуде. Тоже спасибо.
О Евросуде. Тоже спасибо.


Автори