блоги Ладижина

Блоги Ладижина
Народний центр екологічного контролю 19 июня 2013

Наша Ряба скидає в Сільницю стоки невідомого походження

Минулих вихідних Народний центр екологічного контролю отримав сигнал про те, що переробний комплекс Вінницької птахофабрики (Наша Ряба) скидає стоки невідомого походження без дотримання будь-яких технологій, тобто через дорогу в посадку та поле.
Як з*ясувалось, стічні води скидались з величезного штучного озера, розташованого на території переробного комплексу через патрубок в посадку та поле. Як пояснили жителі села Лукашівка, цей струмок періодично тече, і таке відбувається постійно, буває навіть до тижня, причому незалежно від погоди.Після огляду місця зливу стоків з*ясувалось, що грунт та поля зазнали серйоної ерозії та розмивання.
Стоки не мали різкого запаху і мали дуже невеликий специфічний запах, і мутний колір.
Відео та фоторепортаж з місця події:

2068_img-0228.jpg (38.63 Kb)

0173_img-0232.jpg (151.68 Kb)8501_img-0231.jpg (140.55 Kb)0698_img-0233.jpg (365.09 Kb)29_img-0234.jpg (177.04 Kb)5058_img-0236.jpg (237.53 Kb)1678_img-0238.jpg (278.68 Kb)5456_img-02.jpg (145.5 Kb)9108_img-0264.jpg (102.32 Kb)8696_img-0263.jpg (119.27 Kb)3254_img-0261.jpg (119.5 Kb)0910_img-0260.jpg (125.3 Kb)6078_img-0258.jpg (92.97 Kb)2425_img-0266.jpg (78.05 Kb)53_img-0265.jpg (98.09 Kb)7807_img-0267.jpg (124 Kb)
Коментарі:

20.06.2013 - 15:18 #1Еколог
"Переробний комплекс Вінницької птахофабрики (Наша Ряба) скидає стоки невідомого походження без дотримання будь-яких технологій, тобто через дорогу в посадку та поле. Як з*ясувалось, стічні води скидались з величезного штучного озера, розташованого на території переробного комплексу"

Шановний "Народний центре...", що ж це за робота? За поясненнями Ви звертаєтесь до жителів с. Лукашівки, а не до керівництва Вінницької птахофабрики.
А ще, що Ви з пляшки виливали в те величезна озеро?
Та признайтесь, чиє виконуєте замовлення?
Знаєте, це вже навіть не смішно. Соромно горе-екологи.
21.06.2013 - 19:05 #2Троянда
Ви ж розумна людина, вони брали, а не зливали
24.06.2013 - 16:52 #3skakodub
Пляшка для того, щоб взяти воду на аналіз, тому ніхто нічого не виливав, у вас надто збочене уявлення про моральні цінності та навколишній світ. Замовлення виконували громади міста Ладижин та села Лукашівка. Це дуже відповідальне замовлення. Щодо смішно чи ні, то тут дійсно треба плакати. Навколо переробного в місці "природного стікання чи притродного випаровування" існує вже великика ділянка ерозійного грунту, яка утворювалась не один день. Якщо так піде далі, то будемо мати на землях с.г. призначення величезний яр трохи згодом. Тому екологе, ви повинно бути соромно за такі дії.
24.06.2013 - 16:56 #4skakodub
Подивився відео.... Жесть.... "Звинувачення в чому? В тому, що Ряба скидає промислові стоки? Це де ви там побачили чи прочитали? Написано ж : "стоки невідомого походження"?
Доспростовувались вже. Самі ж вигадують і самі ж спростовують. Нормально так, кілька гектарів дощової води в ямі глибиною в 8 метрів -це нічого страшного.
Щодо замовлення, то радіо дійсно працює оперативно, тому хто там чиє замовлення виконує -це не до нас.
24.06.2013 - 16:58 #5skakodub
в Сільницю стікає виключно дощова вода, яку пізніше підприємство буде використовувати для зрошування своїх зелених насаджень.
_________________________________

Можете на відео та фото побачити, що це за зрошування. Це якась нова технологія....
25.06.2013 - 11:48 #6Наблюдатель
Що, на злодієві шапка горить. Всеж таки щось вилив у випаровувач. В старі часи за такі діла уже на Соловках сидів.
Що шукаєте в …ні шкварку, зробилиб щось корисне, прочистили джерело, прибрали сміття...
25.06.2013 - 15:11 #756
Наблюдатель, так вони прибирають, геть статтю про це розмітили - http://ladyjin.vn.ua/rss-ladyjin-news/gromadskist-priednalas-do-akcii-z-pribirannya-mista.html. Після їх прибирання там чисто))
25.06.2013 - 16:27 #8Еколог
З них користі, як з козла молока. Запитайте, що вони зробили для збереження довкілля?
25.06.2013 - 16:33 #9York
Еколог, та зробили вони явно не менше нинішньої влади, хіба тільки коней не накупили і парк не вирубували.
25.06.2013 - 17:59 #10777
Уже и власть приклеили. А что дальше?
25.06.2013 - 18:08 #11Юрій Хімік
1. За правилами відібрання проб посуд попередньо промивається рідиною, яка береться на дослідження.
2. Ймовірно, у цей штучний став зливається з виробництва "відпрацьований" розчин молочної кислоти, у якій вимочують трупи курчат, щоб вони не темнішали, а також аби убезпечити їх від масової контамінації (зараження) сальнонелами (це такі небезпечні бактерії". гдина має кислу реакцію: рН близько 4. Домашній оцет, для прикладу має рН=3.
Запах рідини невиразний, але не гидкий.. гдина була каламутною, через тиждень перебування у пляшці зважені речовини осіли на дні і проба просвітліла, але кисла реакція не зникла.
3.Тече вона давненько, бо промила місцями значну канаву на шляху до Сільниці.

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори