блоги Ладижина

Блоги Ладижина
Олександр Чайковський 21 декабря 2016

Ганьба! Гайсинський суд відмовив у відкритті кримінальної справи по дерибану Соболівського цукрового заводу

28 листопада Гайсинський районний суд відмовив в задоволенні моєї скарги на бездіяльність Теплицького відділення поліції, яку я подав щодо обставин знищення Соболівського цукрового заводу. Всі ми знаємо, хто знищив цукрову галузь України.
Від себе зазначу, що суд протягом трьох місяців розглядав мою скаргу, хоча по закону дається всього три дні на розгляд таких скарг.
Хоча я не юрист, але мені відомо, що подібні скарги в судах задовольняються і при подачі скарги я не повинен доводити склад злочину в повному обємі. Але суд вирішив, що я повинен був надати всі докази та вказані обставини, які свідчать про склад злочину.
Рішення суду незаконне і упереджене! Ганьба Гайсинському районному суду, який покриває злочинців, які знищили Соболівський цукровий завод! Суд відмовив не мені, а всім жителям села Соболівки, яких обманули та забрали в них роботу.
Перемога буде за нами!

http//lad.vn.ua/blog/uploads/images/autors/3080_156476_18060592993478_556996069_n.jpg

http//lad.vn.ua/blog/uploads/images/autors/2605_15644194_18060596326811_1141412794_n.jpg
Коментарі:

25.12.2016 - 14:54 #1aleksandr
Це тільки в Молдові відкривають справи за привласнення та дирибан промисловості(О.Порошенка - батька царька)... Цукрову галузь орошенили... На черзі ще не дограбоване спирт.галузь... Корова(Коровій) вже мекає...
15.05.2017 - 13:49 #2Олександр
Чому ж Ви не були в засіданні? Тепер можете написати скаргу на суддю до ВРЮ.
Комментирование данной новости запрещено.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори