Олександр Чайковський
21 декабря 2016
Ганьба! Гайсинський суд відмовив у відкритті кримінальної справи по дерибану Соболівського цукрового заводу
Від себе зазначу, що суд протягом трьох місяців розглядав мою скаргу, хоча по закону дається всього три дні на розгляд таких скарг.
Хоча я не юрист, але мені відомо, що подібні скарги в судах задовольняються і при подачі скарги я не повинен доводити склад злочину в повному обємі. Але суд вирішив, що я повинен був надати всі докази та вказані обставини, які свідчать про склад злочину.
Рішення суду незаконне і упереджене! Ганьба Гайсинському районному суду, який покриває злочинців, які знищили Соболівський цукровий завод! Суд відмовив не мені, а всім жителям села Соболівки, яких обманули та забрали в них роботу.
Перемога буде за нами!

- Додав: chaikovskiy
- 21 декабря 2016
- Обновлено: 16.05.2017 - 23:21
- Переглядів: 818
- Коментарі: 2
Коментарі:
25.12.2016 - 14:54
#1aleksandr
Це тільки в Молдові відкривають справи за привласнення та дирибан промисловості(О.Порошенка - батька царька)... Цукрову галузь орошенили... На черзі ще не дограбоване спирт.галузь... Корова(Коровій) вже мекає...
15.05.2017 - 13:49
#2Олександр
Чому ж Ви не були в засіданні? Тепер можете написати скаргу на суддю до ВРЮ.


Автори