блоги Ладижина

Блоги Ладижина
Андрій Бондаренко 28 июня 2014

"Нове місто" порушило інтелектуальне право

Редакція Громадсько-політичної газети

«Нове місто»

24321 Вінницька область, м. Ладижин, вул.

Будівельників, буд. 51.
В.о. голови Вінницької обласної організації

Всеукраїнської незалежної профспілки

«Трудящі» Бондаренка Андрія Володимировича

Адреса: вул. Келецька, 92, кв. 47, м. Вінниця,

21021.

тел. (098)-043-33-06.

e-mail: pvbk.vin@gmail.com

Рекомендованим листом за № 2100146929321 від 07.06.2014р. я звернувся до Вас з проханням спростувати негативну інформацію, поширену відносно мене Вашою газетою 05 червня 2014 року в листі комірника складу замороженої продукції філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» Наталії Анатоліївни Гладько з назвою «Вимагаю правди!»

26 червня 2014 року Ладижинська комунальна газета «Нове місто» в номері 26(366) на 9-й сторінці опублікувала статтю «Відповідь «Трудящих»» за підписом : «з повагою Андрій Бондаренко, виконуючий обов’язки голови Вінницької обласної Профспілки «Трудящі»».

Я хочу отримати від Вас відповідь на запитання: ХТО ВАМ ДОЗВОЛИВ ЗМІНИТИ ТЕКСТ МОГО ЛИСТА???!

Частина 4 статті 35 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» визначила, що лист, адресований редакції, може бути використаний у повідомленнях і матеріалах, якщо при цьому не змінюється зміст листа і не порушуються положення цього Закону.

Звертаю увагу, що Вами вже порушено ще одне моє право – інтелектуальне.

Пропоную Вам уважніше вивчати законодавства, яке регламентує Вашу діяльність.

Якщо Вами не буде захищено мої права у спосіб, передбачений законом, я буду змушений звернутись до суду з позовом до редакції «Нове місто» про захист інтелектуального права, честі, гідності, ділової репутації та відшкодування завданої мені Вашою газетою моральної шкоди.ВИМАГАЮ НЕГАЙНО:1. У найближчому випуску газети «Нове місто» спростувати поширену 26 червня 2014 року Вашою газетою інформацію про те, що я поставив свій підпис під публікацією, розміщеною на 9-й сторінці у номері 26(366) під назвою «Відповідь «Трудящих»». Також пояснити читачам, що редакція змінила текст мого листа на власний розсуд і при цьому порушила закон.

2. У найближчому випуску газети «Нове місто» спростувати поширену 05 червня 2014 року Вашою газетою негативну інформацію відносно Андрія Бондаренка, його профспілкової діяльності та його компетентності у захисті трудових прав шляхом розміщення на тому ж місці шпальти, де містився лист Гладько Н.А., наступний текст:«СПРОСТУВАННЯ»05 червня 2014 року Ладижинська комунальна газета «Нове місто» опублікувала лист комірника складу замороженої продукції філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» Наталії Анатоліївни Гладько з назвою «Вимагаю правди!», в якому вона адресує цілий ряд звинувачень на адресу Вінницької обласної профспілки «Трудящі» та Андрія Бондаренко. Все, викладене у листі про Бондаренка А.В. і профспілкову організацію є завідомо недостовірною інформацією.

Однак, я не звинувачую Наталію Гладько, яка на моє переконання не складала цього листа, а лише підписала текст, який «люб’язно» був запропонований службою безпеки «Нашої Ряби» в обмін на обіцянку дотримання її трудових прав адміністрацією підприємства. Даний лист слід сприймати як початок брудної інформаційної війни, яку розв’язала адміністрація «Нашої Ряби» і мета якої дискредитувати Вінницьку обласну профспілкову організацію «Трудящі».

Щоб читач міг правильно сприйняти вищезазначений лист громадянки Гладько Н.О. слід розповісти коротесеньку передісторію.

Протягом тривалого часу до нашої обласної профспілкової організації звертаються працівники «Нашої Ряби» зі скаргами на порушення керівництвом їх трудових та загальновизнаних у всьому цивілізованому світі прав і свобод. З метою захисту прав працівників 07.03.2014 року на «Нашій Рябі» було створено незалежну від керівництва первинну профспілкову організацію. Дана первинна профспілка є організаційною ланкою Вінницької обласної профспілки «Трудящі». Проте, служба безпеки «Нашої Ряби» змусила двох працівників підприємства підробити документи профспілки та подати до державного реєстратора недостовірні відомості про зміну керівника первинної профспілки на людину підконтрольну директору «Нашої Ряби». Отже, на даний час директор Ігор Лещенко відмовляється спілкуватись з головою первинної профспілки Ігорем Попенком з питань дотримання трудового законодавства, мотивуючи це тим, що головою профспілки підприємства є В’ячеслав Бабенко. Ну звісно, навіщо спілкуватись з головою незалежної профспілки, який буде відстоювати трудові права працівників, коли можна тільки робити вигляд, що на підприємстві діє профспілкова організація. Для цього потрібно лише писати листи у газету «Нове місто» про те який хороший В’ячеслав Бабенко і як він завзято відстоює трудові права працівників.

Надприбутки, які отримують власники та керівництво «Нашої Ряби» напряму пов’язані з нахабним обкраданням працівників. Власник і адміністрація підприємства недоплачують своїм працівникам мільйони гривень в місяць, що належать їм від підприємства. Незалежна профспілка на підприємстві – це крах всім надприбуткам, які отримує власник та керівництво «Нашої Ряби». Тому цілком зрозуміло, що адміністрація буде використовувати всі свої сили та ресурси для перешкоджання працівникам відстоювати свої трудові права. Адміністрація «Нашої Ряби» протягом всього існування підприємства відноситься до працівників як до рабів. Принцип такий – «Не хочеш працювати за нашими драконівськими правилами пиши заяву на звільнення. Рабів в Україні вистачає». Режим та умови роботи, які у незаконний спосіб запровадила адміністрація «Нашої Ряби», неможливо фізично витримувати впродовж тривалого часу. Тому з «Нашої Ряби», попрацювавши декілька місяців, масово звільняються люди. Іншими словами, керівництво підприємства за декілька місяців буквально висмоктує всі фізичні та моральні сили з працівника, а потім викидає його за ворота підприємства та приймає на роботу свіженьку дешеву робочу силу. Обласна профспілка «Трудящі» публічно заявила, що такому відношенню до працівників буде покладено край. Профспілка «Трудящі» не відступить від своєї мети створити на «Нашій Рябі» потужну організацію здатну захищати трудові права працівників. І ніякі брудні листи у газеті «Нове місто» не зупинять керівництво профспілки у досягненні цієї мети.З повагою Андрій Бондаренко, виконуючий обов’язки

голови Вінницької обласної

Профспілки «Трудящі»»

В.о. голови Вінницької

обласної організації

Всеукраїнської

незалежної профспілки

«Трудящі» Андрій Бондаренко

Коментарі:

29.06.2014 - 00:22 #1Судья
Ми не раби - раби не ми !!! Зелененька газетка стае жовтенькою. Ряба "спонсуе" газетку тому і подібні статті перекручують , як хотять... Ганьба "карманим " журналістам...

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

Коментарі

Спасемо село -спасемо Україну
21.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Як ми шукали Апетит
20.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Характер впливає на долю людини
19.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Опитування "Новини Ладижина": Візитна карта міста Ладижин
19.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
До керівників м Ладижин всіх рівнів
19.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Ой барвінку -барвіночку !!
19.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Якщо ви хочете завести собі блог на нашому сайті
18.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Автобіографічні довідки
18.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Чёрти шо, но не день молоди…
17.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...
Плани ЛМО "Стожари" на друге півріччя
17.05.2020 Timothypam: +7 938 407 30 84 Бесплатная консультация
Антикризи...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Автори