Завантаження. Почекайте будьласка...
ВІтаємо на нашому сайті Сайт присвячений мистецькому життю ладижинської громади

Щоб лтримати доступ для розміщення на сайті своїх матеріалів, надішліть на E-mail sobor24321@ukr.net бажаний логін та пароь.
Також можете надіслати свої іия та по-батькові, Ваш населений пункт, Ваше фото. Або ж , після реєстрації можете вказати ці дані самостійно
ПОТОКИ: Скакодуб, Петро Войт, ганна соловей, збірка Джерела України, микола шерник, Василь Панцирєв, Стожари-новини, поетичні читання, стожари, іван ткаченко, Войт, василь ковтун, новини, збірка Дерела України, бібліотека, вітковський, голодомор, київ, максим кирилюк, панцирєв ПОКАЗАТИ УСІ ПОТОКИ
voit

Молитва за Україну

Що ж сталося з ненькою Україною, яка народила знаменитих дітей: Шевченка, Котляревського,Лисенка, Леонтовича, героїв Сірка, Богуна, Доршенка й Хмельницького?
Сталася велика біда.
В нерівній борні з трьома імперіями загинули воїни-захисники України, а живі колесовані, четвертовані або заслані до Сибіру.
Погинули дітки, а мати попала в полон диких завойовників і збесчещена й згвалтована народила на світ Кучмів, Ющенків, Януковичів, Порошенків.
Ніби й дітки українці, а душа чужа, серце холодне, розум тільки копійки зиску рахує. А зайди ще й глумливе прізвисько дали нашому народові-"хохли",щоб споганити славу чубатих лицарів запорожців.
......................................
А ми,освітчені і ситі,
Ніким не лякані не биті,
Діток своїх уму навчали
Та вийшли з діток яничари.

Навчились дітки "штокати і какати "
Та розівчилися балакати,
Уже діждались ,що кацапи
На Лавру Київську наклали загребущу лапу

Ми жмовчимо,-бо ми не українці,ми хохли
А Українцями прапрадіди були.

І в ці тяжкі дні, коли гвалтівник і агресор, знову напав на нашу Українську землю, несуть матері своє горе і молитви за своїх синів до Московської церкви. Бог же один,та й ходити ближче.
Бог то один, але в церкві його немає-він на небі. Високо сидить -все бачить.
Якщо один настоятель московської церкви відмовився відспівувати хлопців, полеглих у боях на Донбасі з Московськими розбійниками,а інший в ресторані підіймає келих з вином за "победу русского оружія", то кому ж ви, українці, молитесь?
Ваші молитви до бога не доходять,а вдарившись об капітелі церкви,- обсипаються дзвінкими червінцями в скрині РПЦ, патріарх якої благословляє зброю , якою вбивають наших синів.
Московські храми глухі до ваших молитов.
А загиблим за свою Вітчизну посередники не потрібні-бог їх забирає до себе, бо смерть за Батьківщину завжди вважалась св'ятим обов'язком. Вічна їм пам'ять.
Проходячи біля церкви Київського патрріархату, побачив дошку плачу з фотографіями Героїв небесної сотні і Українськими прапорами-державним і бойовим і зрозумів, що тут вони свої і світлі їхні душі перебувають у спокої й любові.
Мені захотілось стати на коліна і перехреститись,хоча я переконаний атеїст.
Дуже не люблю стояти на колінах,тому опустився на одне коліно і перехрестився.
Я відчув-це св'яте місце . Церква невеличка , але світла , легка, відкрита для очей і душі, ніби відповідь фортецям та кам'яним мурам московських храмів.
Моліться богові українською мовою, а не мовою загарбника, якою осв'ятили голодомори і вбивства, якою покликали ворога на нашу землю.
Як сказав недавно Папа Римський-краще бути атеїстом, чим поганим віруючим .
Вибирайте, люди , свій Храм-матінка Укрїна чекає вашої підтримки.
  • 0
Автор: Петро Войт (51 публікації)
06 10 2017

Добавить комментарий

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылки Картинка Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Вставка спойлера | Вставка email
Код:
captcha
Введите код:
[TWIG]
voit

Жито

Петро Войт
Після осінньої оранки на дачній ділянці вирішив засіяти житом межу від засміченого бур*янами сусіднього городу. Використав його як лісосмугу від вітрів. Після дощиків жито дружно зійшло, "...
  • 3
15 03 2021
[/TWIG][TWIG]
voit

Витрішки

Петро Войт
Дочка попросила мене погуляти з моїм чотирирічним онуком. Був чудесний літній день, повний запахом липи й гудіння бджіл. Настрій був чудовий. Я взяв онука за рученятко й сказав, що підемо гуляти.– А к...
  • 0
26 02 2020
[/TWIG][TWIG]
voit

Волошка

Петро Войт
З Василем ми були нерозлийвода, хоча він був на рік молодшим. Жили поряд, як кажуть, хата в хату. Один в одного бували в гостях разів по 20 на день. Часто матері годували нас, де застав обід. Літо про...
  • 0
26 02 2020
[/TWIG][TWIG]
voit

Земля

Петро Войт
Перед самим світанком, з веселим переливчастим громом пройшов перший весняний дощ - раптовий, рясний, але нетривалий. Бульбашки, ніби перевернуті дзвоники, застрибали по новостворених калюжах, а потім...
  • 3
26 02 2020
[/TWIG][TWIG]
voit

Золота куля

Петро Войт
Бути військовим- почесно: ти захисник Вітчизни.Бути військовим - відповідально: на тобі недоторканість кордонів своєї країни.Бути військовим - це страшно, тому що Батьквщина наділяє тебе правом убиват...
  • 0
14 02 2020
[/TWIG][TWIG]
voit

Недодана вартість

Петро Войт
Прямо таки казковий сонячний ранок в цей суботній день. У Ладижині це базарний день. Скупивши продукти по списку, який мені заготовила дружина, я вже збирався йти додому, коли побачив чергу за помідо...
  • 0
14 02 2020
[/TWIG]