Вінниччина політична

Вінниччина політична події та судження

Новини

 

За "Юлі-Волю!" проголосувало всього 4 народних обранця з 13 від Вінниччини!

http//lad.vn.ua/2012/uploads/images/default/3d7989ee092ad112911f0eb1cf540e43cd3a038e.jpgЗа декриміналізацію статті, за якою засуджена Юлія Тимошенко, проголосували 8 «регіоналів»

Яків Безбах, Віктор Бондар, Віктор Жеребнюк, Олег Кулініч, Віктор Развадовський, Григорій Смітюх, Юрій Шаповалов і Нестор Шуфрич підтримали законопроект про внесення до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів з метою забезпечення міжнародно-правових зобов’язань України (№ 1099). Утрималася під час голосування Олена Бондаренко, а «регіонали» Сергій Кий, Микола Левченко та Олег Парасків були проти.

Водночас законопроект не дорахувався необхідних голосів опозиціонерів. Так, з фракції «Батьківщина» не голосували четверо: Олександр Бригинець, Ігор Бріченко, Микола Катеринчук та Руслан Князевич, ще двадцять соратників Юлії Тимошенко були відсутні.

Не голосували і п’ятеро «ударівців»: Сергій Куніцин, Артур Палатний, Руслан Сольвар, Геннадій Ткачук і Віктор Чумак, ще четверо були відсутні.

Не голосували також і двоє «свободівців»: Олег Панькевич та Валерій Черняков.

11 голосів «за» віддали позафракційні: Віктор Балога, Юрій Дерев’янко, Олександр Домбровський, Григорій Заболотний, Руслан Кошулинський, Олег Ляшко, Сергій Міщенко, Валерій Мошенський, Василь Петьовка, Петро Порошенко та Віктор Тимошенко.

Як повідомляли «Коментарі», Верховна Рада не підтримала законопроект, який передбачає декриміналізацію статей Кримінального кодексу, за якими засуджено екс-прем’єр-міністра Юлію Тимошенко і колишнього главу МВС Юрія Луценка. За відповідний законопроект № 1099 «Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України з метою забезпечення міжнародно-правових зобов’язань України» у першому читанні проголосував лише 161 народний депутат. Зокрема, проголосувало 8 «регіоналів», 75 нардепів від «Батьківщини», 33 - від УДАРу і 34 від «Свободи».

Джерело: http://chernivtsi.comments.ua/news/2013/01/11/134409.html
Комментирование данной новости запрещено.

Остання бійка першої сесії- постраждала ялинка
16.12.2016 Pharme330: Hello! cdegcbb interesting cdegcbb site! I'm reall...
Власний погляд 07.02.13: Григорій Калетнік
16.12.2016 Pharmg659: Hello! deeddef interesting deeddef site! I'm reall...
Остання бійка першої сесії- постраждала ялинка
21.04.2014 Pharma104: Hello! dgkabdf interesting dgkabdf site! I'm reall...
Вінницький депутат блокує Верховну Раду
21.04.2014 Pharmg530: Hello! bddgfbc interesting bddgfbc site! I'm reall...
Григорій Заболотний поки що не вніс жодного законопроекту та депутатського запиту
15.01.2013 Олег: Славко, а я не лише про Ладижин, мені за всю держа...
Група Порошенка підтримала Соркіна заради стабільності національної валюти
14.01.2013 111: "Тому ми підтримали призначення Ігоря Соркіна...

Коментарі повністю >>

Голосування

** Яку парламентську партію ви підтримуєте? **
Описание: Яку парламентську партію ви підтримуєте?
Партію регіонів (11)
Батьківщину (16)
КПУ (4)
УДАР (7)
Свобода (45)
Жодну (34)
Не знаю (2)

Всі результати

Найбільш коментовані

» ВИЩИЙ СУД ПОЗБАВИВ МАНДАТІВ ДВОХ ДЕПУТАТІВ
Коментарів 0, останній - 16.02.13
» Чечетова непокоять шкарпетки свободівців
Коментарів 0, останній - 11.01.13