Вінниччина політична

Вінниччина політична події та судження

Оксана Калетник потрапила в ТОП 5 неадекватних аксесуарів парламенту

http//lad.vn.ua/politik/uploads/images/default/12743833.jpgВерховна Рада - місце не лише для політичної діяльності, а й для відпочинку. Це активно демонструють парламентарі 7 скликання, дехто із яких приходить покращувати життя українських громадян у розкішних образах, довершуючи їх не зовсім адекватними аксесуарами.

Пропонуємо вам оглянути гарячу топ-п'ятірку дивних аксесуарів, які принесли днями у Раду народні депутати.

Комуністка: бюджетний комітет не голосував за "недовіру" Азарову

http//watcher.com.ua/wp-content/uploads/azarov1.jpgБюджетний комітет не приймав рішення про недовіру Кабінету Міністрів.

Про це заявила депутат від КПУ, перший заступник глави комітету з питань бюджету Оксана Калетник, яку цитує її прес-служба.

Лише четверо вінничан оприлюднило список своїх помічників

http//lad.vn.ua/politik/uploads/images/default/709e7fb9adede9390c92d1a54b062dce.jpgСтаном на 15 березня списки помічників-консультантів у повному чи частковому вигляді надали 92 народних обранців.

Ще 19 нардепів відмовились оприлюднювати прізвища своїх офіційних помічників-консультантів, повідомляє "Чесно".

Найбільш повні дані про помічників надали представники "Батьківщини". Від нашої області тільки четверо народних депутатів надало інформацію про своїх помічників, це Ігор Калєтнік, Оксана Калетник, Геннадій Ткачук та Микола Катеринчук.

Оксана Калетник та Ігор Калєтнік захистили Ямпільську ЦРЛ від реорганізації

http//lad.vn.ua/politik/uploads/images/default/2013_02_27_reforma.jpgПрипинити реорганізацію Ямпільської центральної районної лікарні дав доручення прем’єр-міністр України Микола Азаров губернатору Вінницької області Івану Мовчану.

Таке рішення глава уряду прийняв після звернення народних депутатів Ігоря Калєтніка та Оксани Калетник завдяки своєчасно наданій ними інформації. Кабінет Міністрів України вивчив обґрунтування цієї проблеми та відмовився від реорганізації Ямпільської ЦРЛ заради проведення в регіоні медичної реформи.

Оксана Калетник: КОММУНИСТИЧЕСКАЯ ИДЕЯ - ВЕЧНА

http//pl.com.ua/images/files/userfiles/image/plakat_s_Olej.jpgОксана Калетник (Елманова), попав в Верховную Раду, сразу же привлекла внимание журналистов. Она пришла в политику из бизнеса, и в СМИ было много публикаций и о семье Калетник, и о том, как протекала ее избирательная кампания. Мы встретились с Оксаной Николаевной в ее офисе на улице Лысенко, чтобы из первых уст выяснить, насколько информация в прессе соответствует действительности.

Комуністці Оксані Калетник запропонували заплатити за Леніна

http//lad.vn.ua/politik/uploads/images/default/12743833.jpgНардепу Оксані Калетник запропонували заплатити податки за Леніна, який стоїть у місті Ямпіль на Вінниччині.

"Заплатіть податки замість Леніна, - з таким проханням до нардепа Оксани Калетник звернувся журналіст Василь Кізка, 56 років, з міста Ямпіль на Вінниччині. - В Ямполі не сплачуються податки з пам'ятника, який стоїть в самому центрі міста".

Оксану Калєтнік дивує лицемірство у Верховній Раді

http//lad.vn.ua/politik/uploads/images/default/12743833.jpgПарламент - як клаптева ковдра: у депутатів немає бажання працювати спільно", - заявила вона. "Ще неприємно вражає лицемірство. Свого часу, не будучи в Раді, я побувала на політичному ток-шоу і побачила, що під час ефіру всі лаються, а в паузах кажуть: "Ну, даруй, я ж тебе не сильно образив". У парламенті те ж саме", - додала Оксана Калєтнік.

Фонд Оксани Калетник вчитиме Могилівських «контрабандистів» легальному бізнесу?

http//lad.vn.ua/politik/uploads/images/default/12743833.jpg27 лютого у місті Могилів-Подільський за сприяння Благодійного фонду «Батьківська земля» та Державної податкової адміністрації у Вінницькій області відбудеться конференція на тему «Підприємництво: питання оподаткування та розвитку бізнесу».

Про це повідомляє фонд «Батьківська земля».

Oksana Kaletnyk проводить майстер-класи з побудови системного бізнесу.

http//lad.vn.ua/politik/uploads/images/default/thumb/182644_45546697108_4188707_n.jpgВолодимир Ілліч перевернувся б у мавзолеї: народний депутат, член фракції Комуністичної партії України Oksana Kaletnyk проводить майстер-класи з побудови системного бізнесу. Із серії "офигеть, дайте два" - усього за 99 грн!
Фото Мустафи Найема.

Оксана Калетник приєдналась до комуністів

http//www.vinnitsa.info/images/mod_news/2012-11-27kaletnyk_o_zoom_width_225.pngУ Компартії впевнені, що сформують фракцію, і вже переманили одного самовисуванця.

Як відомо, по новому регламенті, за який голосували також і комуністи, партія має право створити фракцію, якщо її представники пройшли і за списками, і по мажоритарці.

"До нашої фракції приєднається Оксана Миколаївна Калетник, що перемогла в одному з округів Вінницької області", - заявив Симоненко.

Остання бійка першої сесії- постраждала ялинка
16.12.2016 Pharme330: Hello! cdegcbb interesting cdegcbb site! I'm reall...
Власний погляд 07.02.13: Григорій Калетнік
16.12.2016 Pharmg659: Hello! deeddef interesting deeddef site! I'm reall...
Остання бійка першої сесії- постраждала ялинка
21.04.2014 Pharma104: Hello! dgkabdf interesting dgkabdf site! I'm reall...
Вінницький депутат блокує Верховну Раду
21.04.2014 Pharmg530: Hello! bddgfbc interesting bddgfbc site! I'm reall...
Григорій Заболотний поки що не вніс жодного законопроекту та депутатського запиту
15.01.2013 Олег: Славко, а я не лише про Ладижин, мені за всю держа...
Група Порошенка підтримала Соркіна заради стабільності національної валюти
14.01.2013 111: "Тому ми підтримали призначення Ігоря Соркіна...
Григорій Заболотний поки що не вніс жодного законопроекту та депутатського запиту
12.01.2013 Олег: Брехня у всьому. А може не брехня а пофігізм?Ладиж...

Коментарі повністю >>

Голосування

** Яку парламентську партію ви підтримуєте? **
Описание: Яку парламентську партію ви підтримуєте?
Партію регіонів (11)
Батьківщину (16)
КПУ (3)
УДАР (7)
Свобода (45)
Жодну (34)
Не знаю (2)

Всі результати

Найбільш коментовані

» ВИЩИЙ СУД ПОЗБАВИВ МАНДАТІВ ДВОХ ДЕПУТАТІВ
Коментарів 0, останній - 16.02.13
» Чечетова непокоять шкарпетки свободівців
Коментарів 0, останній - 11.01.13