Вінниччина політична

Вінниччина політична події та судження

Статті

 

Чим зараз займаються вінницькі нардепи?

http//ukranews.com/uploads/news/2012/12/13/13/14ceb1cab9da528546678f3c224df940ccbcb792.jpgХто в курсі, на якому ми етапі роботи парламентарів, маю на увазі, наших – вінницьких? Чим відзначилися державотворці на цьому новому етапі? Хоча, етап новий, але по суті той же самий

Більшість з депутатів зайнята винятково собою. Тобто, граблі все луплять і луплять по високому чолу. А звідти лише декілька голосів депутатів: «Хто там?»

Хто-хто, Порошенко. Приніс радість киянам – бажання стати мером столиці, та намір все-таки реалізувати парламентські амбіції: створити власну фракцію у Верховній Раді, причому із «ветеранів БЮТ» минулого скликання. Аж тут прорізались категоричні сумніви нардепа від «Батьківщини» Миколи Томенка, мовляв, не серйозні ці чутки. І не знає він жодного керівника обласної «Батьківщини», народного депутата нинішнього парламенту - прихильників «любих друзів», тобто тих, хто у свій час ходив в один трипільський горщик. Та й Юля Тимошенко проти підтримки «солоденького» на мерське крісло.

Отож, якщо можлива поява нової фракції під егідою Порошенка, то лише «як фракція "любих друзів Ющенка - Януковича", а не нова фракція "Батьківщини"» , - написав Томенко у ФБ. Напевне, тому припинилися словесні баталії навколо процедури «обезмандачення» члена команди Порошенка - депутата ВР Олександра Домбровського. Власне, останньому ця ситуація послужила непоганим піаром, тепер кілька місяців можна не напружуватись. І загалом вінницькі позафракційники, схоже, займаються помаранчевими спогадами про майбутнє.

Несподівано багато стало в інформаційному просторі опозиційного депутата Миколи Катеринчука. Заради справедливості треба сказати, він ніколи не щезав із поля зору виборців, не те що декотрі мажоритарники. То він у справах, то в турботах, то на окрузі, то в телевізорі, то в Інтернеті. І все так толково роз’яснює. Ні, я нічого проти не маю, мужчина симпатичний. І така в ньому потенція! Політична в сенсі всеосяжність. Теж в мери Києва намірився. І став фігурантом одного із перших гучних скандалів у «Батьківщині». Почалося все з інтерв’ю, де колега по фракції Володимир Бондаренко сказав, що саме Микола Катеринчук не прийнятна для нього кандидатура в градоначальники столиці. Катеринчук в боргу не залишився. Він висловив невдоволення можливою підтримкою керівництвом «Батьківщини» «провладного олігарха» (мається на увазі Петро Порошенко) і заявив, що буде балотуватися в мери, якщо відмовиться очевидний фаворит Віталій Кличко. Бекграунд для балотування Катеринчука в Києві не дуже сприятливий. На минулих мерських виборах він набрав 5%, а із п’яти депутатів, котрих він привів у Київраду, троє миттєво втекли в більшість Черновецького, незважаючи на спроби лідера зачинити їх в туалеті. Зараз Катеринчук запевняє, що не допустить колишніх помилок.

Загалом же пікантності ситуації надає той факт, що горшки б’ються довкола віртуальних матерій – дати виборів у Києві як не було, так і немає, так само як і визначеності з балотуванням Віталія Кличка.

Щодо ударівців, то на відміну від однопартійців, котрі попсували нерви прем’єру Азарову, і котрих той вигнав із засідання уряду із суворим «папєрєдженням», нардеп Геннадій Ткачук вирішив: «слово – зброя». І давай «мочити» в своєму блозі ініціативи уряду: «Держпрограма від Азарова – черговий прожект», «Партія «УДАР» вимагає від Азарова звіту за 3 роки роботи. … Держпрограма має чітке регіональне «спрямування - кошти на інфраструктурні проекти у Донецькій області та в південно-східні регіонах України, де ПР мала найбільшу підтримку, … люди починають розуміти, що їх вибір був помилковим, а про обіцяне покращення життя вже сьогодні годі і мріяти».

Широкоформатний, авторитетний регіонал, екс-губернатор Вінниччини, депутат Верховної Ради Микола Джига пропонує силовикам об’єднатись у боротьбі з наркотиками. Про що й відповідний законопрект зареєстрував. А ще на окрузі не забуває з’являтися. От 26 березня був на відкритті реконструйованого вокзального комплексу на одній з найбільших вузлових станцій України – Жмеринка. Досвідчений кінь, як відомо, борозни не зіпсує, ну не зіб’ється – це точно. Сказав відремонтує – так і зробив. І так пройнявся Жмеринкою, що пообіцяв створити музей російської царської родини Романових. Цар Микола Романов через Жмеринку кілька разів проїжджав? Проїжджав! Напевне, музей дуже на часі.

Без гучних заяв, але регулярно працює на окрузі ще один регіонал Григорій Калетнік. Не відстає від нього і його племінниця Оксана Калетник. Водночас роздаючи різним ЗМІ обґрунтовані коментарі з приводу орієнтирів комуністичної фракції. Це не просто – протиріч навколо Компартії чимало – це вам не ленінську колоду раз на рік носити. Але депутат справляється. Отже, якщо раптом завтра знову вибори – певний базис з надбудовою в Оксани Миколаївни вже є.

Усіх інших народних обранців в ревній парламентській діяльності навряд чи можна «звинуватити».

Діяльність ВР, якщо свободівці й далі пікетуватимуть, тримається на волоску. І для значної частини депутатів чергові дострокові вибори можуть стати, як ситуація в анекдоті часів президента Ющенка.

Заходить Юля до Ющенка. Той галантно встає.

- Ой, Вікторе Андрійовичу, а чого це ви підмокли й увесь у яєчних шкаралупах?

- А це Балога, бл…, не попередив, що граблі нижче пояса.

Джерело: http://20minut.ua/Новини-Вінниці/news/10270170


    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

Остання бійка першої сесії- постраждала ялинка
16.12.2016 Pharme330: Hello! cdegcbb interesting cdegcbb site! I'm reall...
Власний погляд 07.02.13: Григорій Калетнік
16.12.2016 Pharmg659: Hello! deeddef interesting deeddef site! I'm reall...
Остання бійка першої сесії- постраждала ялинка
21.04.2014 Pharma104: Hello! dgkabdf interesting dgkabdf site! I'm reall...
Вінницький депутат блокує Верховну Раду
21.04.2014 Pharmg530: Hello! bddgfbc interesting bddgfbc site! I'm reall...
Григорій Заболотний поки що не вніс жодного законопроекту та депутатського запиту
15.01.2013 Олег: Славко, а я не лише про Ладижин, мені за всю держа...
Група Порошенка підтримала Соркіна заради стабільності національної валюти
14.01.2013 111: "Тому ми підтримали призначення Ігоря Соркіна...
Григорій Заболотний поки що не вніс жодного законопроекту та депутатського запиту
12.01.2013 Олег: Брехня у всьому. А може не брехня а пофігізм?Ладиж...

Коментарі повністю >>

Голосування

** Яку парламентську партію ви підтримуєте? **
Описание: Яку парламентську партію ви підтримуєте?
Партію регіонів (11)
Батьківщину (16)
КПУ (4)
УДАР (7)
Свобода (45)
Жодну (34)
Не знаю (2)

Всі результати

Найбільш коментовані

» ВИЩИЙ СУД ПОЗБАВИВ МАНДАТІВ ДВОХ ДЕПУТАТІВ
Коментарів 0, останній - 16.02.13
» Чечетова непокоять шкарпетки свободівців
Коментарів 0, останній - 11.01.13