Вінниччина політична

Вінниччина політична події та судження

Григорій Калетнік, Новини

 

Вінничанин Калетнік, який вчора голосував на Банковій, вважає такі засідання неправильними

http//40ka.info/wp-content/uploads/2012/10/Kaletniki13.jpgГригорій Калетнік на своїй сторінці у Фейсбук прокоментував вчорашнє засідання Верховної Ради.

Вчора для участі у засіданні ВРУ на вулиці Банковій зареєструвалося 244 народних депутати. Перехід у інший зал не був проведений для того, щоб одноголосно проголосувати за внесені на розгляд питання.

Підтвердженням цього є те, що не для всіх законопроектів ми знайшли необхідних 226 голосів «за». Адже за результатами розгляду питань порядку денного один законопроект направлено до Комітету для підготовки на повторне перше читання; ще один - повернуто на доопрацювання суб’єкту права законодавчої ініціативи, а 4 - взагалі відхилено.

Так, за результатами голосування законопроект про внесення зміни до пункту 12 розподілу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України (щодо фінансування експерименту у сфері охорони здоров'я) був відхилений. Це означає, що присутні на засіданні депутати, віднеслись з повною відповідальністю до розгляду законопроектів. Адже цим проектом пропонувалося змінити пропорцію розподілу додаткової дотації між місцевими бюджетами пілотних регіонів, а саме: встановити, що до бюджетів міст обласного значення, до бюджетів районів зараховується така дотація не більше як 25% (в діючій нормі – 75%) та не менше як 75% залишати для обласних бюджетів цих пілотних регіонів (діюча норма - 25%).

Проведення експерименту з реформування системи охорони здоров'я у чотирьох областях викликало й так чимало проблем, які потребують розв'язання. Я, як депутат-мажоритарник, який знає проблеми свого округу вважаю, що є неправильним виділення 75 % коштів на обласний рівень, а на районний - лише 25 %, адже, у більшості, населення, яке потребує лікування проживає у сільській місцевості.

Також парламентарії розглянули і прийняли за основу та в цілому проект закону про внесення зміни до статті 1 Закону «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» щодо призначення пенсії батькам, які виховали п'ятеро і більше дітей (реєстр. №1244) та ряд інших законопроектів.

Але все ж таки я вважаю, що проведення сьогоднішнього засідання парламенту в актовій залі комітету на вулиці Банковій є не правильним.

Ми маємо перейти у зал ВРУ і проводити там засідання, і не тільки тому, що «виїзне» засідання парламенту створює багато незручностей для роботи, оскільки зал не обладнаний необхідною технікою, підрахунок голосів не відбувався автоматизовано - це призвело до того, що ми витратили більше 5 годин для розгляду питань, поставлених на порядок денний. Я рахую, що нам потрібно знайти порозуміння.

Опозиціонери не праві, оскільки блокують роботу ВРУ, але ми, більшість, маємо шукати компроміс і викликати їх на консультації.

Моя позиція така: потрібно іти не шляхом того, щоб шукати де ще можна провести засідання ВРУ, а шляхом переговорів, працювати консолідовано і об'єднано.

Оскільки 443 народних обранці не можуть знайти між собою спільної мови, то що тоді можуть подумати про нас виборці?

Як ми можемо тоді говорити про те, що Схід і Захід України мають бути разом, Україна має бути міцною, єдиною та унітарною державою.

Свобода слова

    Додайте коментар:

 
Ім'я (обов'язково)
Email: (обов'язково)
captcha

Теги форматування

Смайли
 
 

Остання бійка першої сесії- постраждала ялинка
16.12.2016 Pharme330: Hello! cdegcbb interesting cdegcbb site! I'm reall...
Власний погляд 07.02.13: Григорій Калетнік
16.12.2016 Pharmg659: Hello! deeddef interesting deeddef site! I'm reall...
Остання бійка першої сесії- постраждала ялинка
21.04.2014 Pharma104: Hello! dgkabdf interesting dgkabdf site! I'm reall...
Вінницький депутат блокує Верховну Раду
21.04.2014 Pharmg530: Hello! bddgfbc interesting bddgfbc site! I'm reall...
Григорій Заболотний поки що не вніс жодного законопроекту та депутатського запиту
15.01.2013 Олег: Славко, а я не лише про Ладижин, мені за всю держа...
Група Порошенка підтримала Соркіна заради стабільності національної валюти
14.01.2013 111: "Тому ми підтримали призначення Ігоря Соркіна...
Григорій Заболотний поки що не вніс жодного законопроекту та депутатського запиту
12.01.2013 Олег: Брехня у всьому. А може не брехня а пофігізм?Ладиж...

Коментарі повністю >>

Голосування

** Яку парламентську партію ви підтримуєте? **
Описание: Яку парламентську партію ви підтримуєте?
Партію регіонів (11)
Батьківщину (16)
КПУ (4)
УДАР (7)
Свобода (45)
Жодну (34)
Не знаю (2)

Всі результати

Найбільш коментовані

» ВИЩИЙ СУД ПОЗБАВИВ МАНДАТІВ ДВОХ ДЕПУТАТІВ
Коментарів 0, останній - 16.02.13
» Чечетова непокоять шкарпетки свободівців
Коментарів 0, останній - 11.01.13