Ініціатива. Що вам потрібно знати.

2678_sdg_icons.png (477.35 Kb)

Координаційний центр стратегічного розвитку «Ладижин -2030» було створено 23 травня 2017 року за результатами круглого столу з приводу об’єднання громад навколо міста Ладижин в якому взяли участь представники громадських організацій.

Вже 30 травня 2017 року було підписано установчий документ про створення громадської платформи «Координаційний центр стратегічного розвитку «Ладижин-2030». Меморандум підписали представник 5-ти громадських організацій міста Ладижин та Тростянецького району. Зокрема, це громадська організація «Громадський центр євроінтеграції та розвитку українсько-польських зв’язків «Від Варти до Бугу», громадська організація «Ладижинська громадська рада», громадська організація «Фундація підприємницьких ініціатив», громадська організація «Народний центр екологічного контролю», громадська організація «Четвертинівська громадська рада».

Цитата:
Історія: У вересні 2015 року в рамках 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку відбувся Саміт ООН зі сталого розвитку (далі – Саміт), на якому 193 країни-члени ООН затвердили 17 глобальних цілей розвитку на 2016-2030 роки. Проголошуючи нову еру національних дій та міжнародного співробітництва, новий порядок денний зобов’язує кожну країну здійснити широкий спектр заходів, які будуть спрямовані не тільки на усунення корінних причин бідності, а й на покращення економічного зростання і процвітання, а також на задоволення потреб людей в охороні здоров’я, освіті та соціальному забезпеченні, передбачаючи при цьому охорону навколишнього середовища. В Україні розпочалась робота з досягнення цілей сталого розвитку, які мають забезпечити в країні економічну стабільність, екологічний баланс та соціальну згуртованість.

Підписуючи Меморандум сторони домовились про те, що будуть всіляко сприяти виконанню 17 цілей ООН в Україні, задекларувавши пряму підтримку цілей сталого розвитку людства на період до 2030 року на території зони дії Меморандуму, а це місто Ладижин та 8 навколишніх райони.
Робота координаційного центру стратегічного розвитку побудована через робочі групи, які створені координаційною радою для реалізації всіх 17-ти цілей сталого розвитку. Кожен бажаючий може приєднатись до Меморандуму, підписавши декларацію приєднання та передавши її в координаційну раду. Це дасть можливість приєднатись до бажаної робочої групи, користуватись можливостями громадської платформи та забезпечити свою творчу реалізацію.

З повним складом робочих груп можна ознайомитись в цьому розділі.

Спілкування з координаційною радою можна здійснити через форму на нашому сайті або через контакти наших координаторів, опубліковані на нашому сайті.

З текстом Меморандуму можна ознайомитись тут.

З повним списком учасників грмоадської платформи можна ознайомитись тут.