В Ладижині провели соціальний квест якості надання послуг на ринку та автовокзалі

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4588_image002.jpg
Громадський сайт «Новини Ладижина» цієї суботи та неділі провели квест на міському ринку та автовокзалі в рамках громадської стратегії «Ладижин- європейське місто», яка спрямована на виконання 17 цілей сталого розвитку в Ладижині.

Квест було проведено кореспондентом «Новин Ладижина», який і повідомив про його результати:

«Сьогодні ми хочемо затронути два невеликих аспекти життя людей, які стосується не тільки б міста Ладижин, а і всіх міст України. Приєжнання України до глобального договору і виконання Україною 17 цілей сталого розвитку або позитивного розвитку суспільства знаходить своє місце в нашому житті. Тому два наших невеликих відео по нашому міському ринку і умовах, які створені на ньому для людей, що приходять на ринок, щоб продати свою продукцію і які приходять,щоб придбати продукцію, викликають дуже багато запитань. Другий аспект нашого міста –це транспортне сполучення міста Ладижин. Зокрема, мова іде про транспортне сполучення з містом Тульчин, який знаходиться за 35 кілометрів від міста Ладижин. Періодично маршрути в цьому сторону не виходять в рейси. Так, 2 липня жодного маршруту, який зв’язує місто Ладижин та місто Тульчин, не було. Як результат. Жителі міста Ладижин, міста Тульчин та 10 сіл не змогли потрапити ні на роботу, на навчання, ні звернутись в лікарню, якщо була б така потреба. Як і чому це відбувається, ми хотіли б знати відповідь на це питання. В ваших коментарях хотілося б почути відповіді на ці питання. Чому з 8 потягів, які були по станції «Ладижинська», на сьогодні є тільки два кілька разів на тиждень? Чому на автобусуну станцію не ходить автобусний маршрут? Чому існує проблема добратись жителів селища Губник до міста Ладижин та назад? Питання, питання та питання. Тому ми будемо з вами шукати на них відповіді».

В подальшому «Новини Ладижина» спільно з громадською організацією «Ладижинська громадська рада» періодично будуть здійснювати подібні заходи з метою громадського моніторингу якості надання тих чи інших соціальних послуг та відповідності нашого міста принципам сталого розвитку.