Нова альтернатива «Ладижин-2030»: Стратегія розвитку і бренд Ладижина, об’єднана громада.

http//lad.vn.ua/2030/uploads/images/default/0311_img_1145.jpg
Вчора 28 листопада відбулось засідання координаційної ради Координаційного центру стратегічного розвитку «Ладижин-2030».

Під час робочого засідання було обговорено цілий ряд питань, які пов’язані в першу чергу з визначенням основних пріоритетів громадської платформи на наступний рік.

Було вирішено обрати кілька основних векторів розвитку «Ладижин-2030». В першу чергу - це інституційна спроможність громадської платформи. Це матеріальна база, зв’язки з організаціями громадянського суспільства в т.ч. з міжнародними, використання соціології в роботі, залучення широкого кола стейкхолдерів до роботи в «Ладижин-2030», вироблення стратегії відносин з владою.

Основним напрямком роботи «Ладижин-2030» в найближчий рік стане розроблення стратегії розвитку міста Ладижин, як об’єднаної територіальної громади, логотипу та брендингу цієї території, яка буде включати до півтора десятків територіальних громад. Як наслідок, будуть розроблятись та реалізовуватись проекти, як будуть спрямовані на вирішення проблем об’єднаної ладижинської громади.

Координаційний центр стратегічного розвитку «Ладижин-2030» запрошує до співпраці, як організації громадянського суспільства так і бізнес-середовище.

1658_img_1145.jpg (169.58 Kb)