Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Вход
  Реєстрація

Проект «100 пісень для України» дав життя рівно ста пісням

http//lad.vn.ua/rada/uploads/images/default/song_01.gif
В вересні минулого року громадська організація « Ладижинська громадська рада» спільно з літературно-мистецьким об’єднанням «Стожари» запустили спільний проект «100 пісень для України».

Метою проекту було бажання його організаторів об’єднати зусилля місцевих поетів, музикантів та виконавців в напрямку створення україномовного якісного продукту, - пісень з метою пропагування української мови та культури, традицій українського народу. (До речі, придбати недорого ювелірні вироби та прикраси можні в ювелірному інтернет- магазині Золотий Сфинкс за адресою https://золотой-сфинкс.com/rings/wedding-rings/wed)
7503_27336606_1968207053444750_32976606053003087_n.jpg (89.87 Kb)
За пів року роботи в проекті взяли участь, як місцеві поети, так і поети з інших куточків України і навіть із-за кордону. До слова слід всіх назвати, щоб зрозуміти географію проекту.

Петро Войт, Ганна Соловей, Іван Патраманський, Андрій Скакодуб і Микола Шерник з Ладижина. Олена Герасименко з Теплика. Тетяна Ясенчук та Наталія Гвозденко з Тростянця. Неоніла Яніцька із Хмельницького. Василь Ковтун та Галина Потопляк з Києва. Оксана Дністран з Ніжина. Вікторія Абукадум з Іорданії. Андрій Школик з Добротвору. Ігор Мартинюк з Миколаєва.
Автор музики, кількох десятків пісень та виконавець проекту є Василь Панцирєв, якого проекту надихнув на титанічну працю в проекті.

Координатор проекту, поет та громадський активіст Петро Войт звернувся з післямовою по завершенні проекту у відеозверненні.«Написана нарешті сота пісня нашого проекту «100 пісень для України». Шикарною піснею завершив і починав проект Василь Панцирєв. Кожна пісня – це дітище батька і матері. Василь Панцирєв є і батьком і мамою і кумом цим пісням. Дітки і гарні і любимі, але є бажання, коли діти підростуть, видати заміж, зробити їм гарну музику. Отак ми для своїх пісень будемо шукати весільні сукні, гарну музику і хароших женихів, а женихам наречених, тобто виконавців. Отак м плануємо завершувати наш проект. Будемо жити!», - повідомив Петро Войт.

Загалом організатори проекту, а це Петро Войт, Василь Панцирєв та Андрій Скакодуб планують під час другого етапу реалізації проекту дати друге життя написаним пісням, а їх рівно 100, щоб їх виконували в навчальних закладах, на концертах, на вечорах самодіяльності. Планується також запустити другий сезон проекту, але це поки що тільки в планах.

Пісні можна прослухати за посиланням тут. Пропонуємо до вашої уваги першу та соту пісню проекту в цьому матеріалі.

20.03.2018
Автор: admin

Обновлено 8.09.2018 - 23:57