Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Вход
  Реєстрація

Досягнення

ГО «Ладижинська громадська рада» має групу активістів, які мають досвід реалізації проектів на прикладі громадського міського сайту «Новини Ладижина» та спецпроектів «Вибори 2012-17 виборчий округ», Блоги Ладижина», «Національний історико-культурний заповідник «Батіг», Ладижинська міська територіальна громада, координаційний центр стратегічного розвитку "Ладижин-2030", які існують на одній платформі. Мають досвід видавничої діяльності - інформаційні вісники «Ладижинська громадська рада», екологічний вісник «Навколо», інформаційні буклети та брошури.
В 2010 році було створено проект в екологічній сфері, - громадську організацію «Народний центр екологічного контролю», який успішно працює і має персональні контакти в екологічній сфері, як в Україні, так і в Європі. Активісти організації активно беруть участь в громадському житті.
В 2013 році Ладижинська громадська рада» отримала гранд від міжнародного фонду «Відродження» на створення місцевого електронного ЗМІ. - громадського міського сайту «Новини Ладижина», який успішно реалізувала. На сьогоднішній день сайт вже 6-й рік успішно працює.
В 2014 році організація отримала мікрогранд від фонду демократії ООН через Національний екологічний центр України на здійснення інформаційної кампанії в екологічній сфері, що включало в себе видавничу діяльність, зокрема, здійснювався випуск друкованого видання, - екологічного вісника «Навколо», який розповсюджувався безкоштовно та екологічної брошури на екологічну тематику.
В 2013 році організація виступила одним із ініціаторів створення Національного історико-культурного заповідника «Батіг», активісти організації є учасниками організаційного комітету, створений персональний інтернет-ресурс проекту. На сьогодні проект успішно розвивається, створений музей обласного значення, проводиться обласний патріотичний фестиваль.
В 2015 році було запущено ще один проект «Ладижинська міська територіальна громада» в рамках реформи децентралізації в Україні, запущено власний інтернет-сайт проекту. Метою проекту є об’єднання 24 населених пунктів, які знаходяться навколо міста Ладижин, в одну об’єднану територіальну громаду та створення на основі цієї громади інвестиційної громади ( вільної економічної зони). Саме на ці територіальні громади передбачається поширити дію пілотного проекту та відпрацювати модель комунікаційної платформи в якій будуть залучені органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної виконавчої влади, промислові підприємства, що здійснюють викид відходів в навколишнє природне середовище та територіальних громад.
Починаючи з 2017 року почав реалізуватитись екологічний проект "Влада - Господарський сектор-Громада "За чисте виробництво".
ГО «Ладижинська громадська рада» постійно бере участь в громадських слуханнях та обговореннях, в радіопередачах, круглих столах та інших масових заходах, в т.ч. на екологічну тематику. Також виступає організатором таких масових заходів в екологічній сфері. Серед заходів в екологічній сфері -це участь в національному обговоренні в м. Києві Національного плану скорочення викидів від вугільних ТЕС, участь у Всеукраїнській робочій групи з проблем промислового тваринництва під патронатом Національного екологічного центру України( участь в семінарах, нарадах, круглих столах від робочої групи; участь в Національному обговоренні енергетичного кліматичного діалогу в місті Києві від компанії Білонна.
Крім того, громадською організацією «Ладижинська громадська рада» спільно з ГО «Народний центр екологічного контролю» налагоджено співпрацю з ПАТ "Миронівський хлібопродукт" ( 5 % всіх викидів області), укладено Меморандум про створення комунікаційної платформи "Суспільство за чисте виробництво". В рамках співпраці, яка спрямована на зниження кількості викидів в навколишнє природне середовище в 2015 році проведено цілий комплекс масових заходів. в 2015 році було проведено розширене засідання круглого столу на тему «Стан екологічної безпеки в місті Ладижині та прилеглих до нього територій» за участю заступника голови обласної ради, начальників обласних управлінь та департаментів, журналістів, громадськості, науковців, місцевої влади міста Ладижин, а також представників компанії ДТЕК Західенерго. За результатами круглого столу було прийнято резолюцію, погодженою всіма сторонами круглого столу, яку було спрямовано на розгляд голови Верховної Ради України та голови Уряду для прийняття управлінських рішень.
В 2015 році за ініціативою ГО «Ладижинська громадська рада» було створено громадську платформу «Третій сектор малих міст України» в рамках якої відбулось кілька заходів, - поїздка громадськості міста Українка в Ладижин та поїздка громадськості міста Ладижин в Шаргород, а тому організація має широке коло зв’язків по всій Україні.
В 2016 році була успішно реалізована громадська кампані в селі Красносілка Бершадського району з закриття цеху випалювання вапна, який отруював мешканців села. Цього ж року була проведена грмоадська кампанія "Місто без обмежень", яка стала однією із кращих в Україні, яка досліджували проблеми людей з особливими потребами в місті Ладижин. В рамках кампанії було проведено вперше в історії міста круглий стіл на тему інтеграції людей з особливими потребами в суспільство.
В 2017 році Ладижинська громадська рада разом з іншими громадськими організаціями міста Ладижин та Тростянецького району створила координаційний центр стратегічного розвитку "Ладижин-2030" та пройшла ініціацію в глобальному договорі ООН, ставши суб*єктом міжнародних відносин.
Також активісти організації постійно беруть участь в громадському житті міста в різних сферах суспільного життя: громадянське суспільство, екологія, боротьба з корупцією, культура та духовність.
Одними із пріоритетів організації є саме екологічний напрямок та громадянське суспільство.
9.07.2017
Автор: vebmaster

Обновлено 24.07.2017 - 15:34