Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Вход
  Реєстрація

Запускаємо новий проект: «100 пісень для України»

http//lad.vn.ua/rada/uploads/images/default/song_01.gif
Громадська організація «Ладижинська громадська рада» спільно з літературно-мистецьким об’єднанням «Стожари» та радіо Лада ФМ запустило новий проект.
Проект «100 пісень для України» покликаний об’єднати зусилля місцевих поетів, музикантів та виконавців в напрямку створення україномовного якісного продукту, - пісень з метою пропагування української мови та культури, традицій українського народу.
Пісня відіграє вкрай важливу роль в житті людини, а українських пісень нараховується на сьогодні більше ста тисяч, себто українці є співочою нацією. Саме тому пропагування української пісні є на сьогодні однією із ключових задач формування національної української культури, адже українська пісня - це своєрідний код нації.
На сьогодні до участі в проекті долучились: ладижинський автор-виконавець Василь Панцирєв, ладижинські поети Петро Войт, Андрій Скакодуб та Іван Патраманський, поетеса з Теплика Олена Герасименко. Перших 7 пісень вже можна навіть послухати.
Учасники проекту запрошують долучатись музикантів, поетів та виконавців. Також є пропозиція до музичних колективів та навчальних закладів використовувати створений музичний продукт в своїй роботі.
Для участі в проекті слід телефонувати до координатора проекту:
Петро Павлович Войт (0963114926).
24.09.2017
Автор: admin

Обновлено 24.09.2017 - 17:49