Наша команда

Катеринич Володимир Миколайович, голова громадської організації «Народний центр екологічного контролю»( з червня 2010 року і по даний час), громадський інспектор з охорони навколишнього природного середовища , координатор з питань викидів в водні ресурси та стихійних сміттєзвалищ.

Васільєв Юрій Іванович, заступник голови громадської організації «Народний центр екологічного контролю», координатор з питань викидів в атмосферне повітря.

Войт Петро Павлович, інспектор Народного центру екологічного контролю, координатор з питань природно-заповідного фонду та історико-краєзнавчої роботи.

Мартинчик Олег Анатолійович, інспектор Народного центру екологічного контролю, координатор з питань садово-паркового мистецтва і масової роботи.

Степанчук Віктор Мефодійович, інспектор Народного центру екологічного контролю, координатор з питань лісового господарства.

Бондар Олександр Владиславович, інспектор Народного центру екологічного контролю, координатор з питань альтернативної енергетики.

Скакодуб Андрій Васильович, інспектор Народного центру екологічного контролю, координатор з питань правової, інформаційної та організаційної роботи.


Авторизация Зарегистрироваться