ЗВІТ про роботу громадського інспектора ( за 2 квартал 2017 року)


http//lad.vn.ua/eco/uploads/images/autor/5240_img_0110.jpg
Починаю публічно публікувати свої звіти, як громадського інспектора з охорони навколишнього природного середовища.
За період з надання останнього звіту (1-й квартал 2017 року) і по даний час громадським інспектором з охорони довкілля, що є головою ГО «Народний центр екологічного контролю» В.М. Катериничем було здійснено наступне:
1. 18.05.2017 року було проведено екологічний рейд в село Четвертинівка з приводу розташування незаконних сміттєзвалищ на території сільської ради місцевим СТОВ ім.. Б. Хмельницького. Складено протокол про притягнення до адміністративної відповідальності на директора підприємства п. Ровишина.
2. 19.05.2017 року бра участь в семінарі громадських інспекторів в м. Вінниця в приміщенні Вінницької екологічної інспекції.
3. 15.06.2017 року відбувся екологічний рейд біля с. Лукашівка. В результаті було зафіксовано три великих сміттєзвалища, де скидаються побутові відходи та будівельні відходи з приватних будинковолодінь. Одне із сміттєзвалищ має протяжність більше 150 метрів і сміттям засипано весь яр в величезних розмірах.
Дві земельні ділянки на яких знаходиться сміття мають своїх приватних власників, то ж саме вони мають нести відповідальність за розміщення на своїх земельних ділянках стихійних сміттєзвалищ. У випадку встановлення особи власника нашою організацією буде складено протоколи на цих осіб про адміністративну відповідальність.

Другим об’єктом було місце скидання рідких відходів, які залишаються після миття пташників. В минулому році нашою організацією вже фіксувався факт неодноразового скидання рідких відходів на поле біля лісу в районі залізничної станції «Ладижинська». За результатами звернення до власника цих відходів відбулась відповідна реакція зі сторони компанії МХП, місце скидання відходів було перепахано, а в подальшому було обіцяно не допускати таких порушень.

Інспекторами Народного центру екологічного контролю за участю депутата Ладижинської міської ради Віталія Сутика було зафіксовано факт скидання рідких відходів, які були чорного кольору та мали характерний запах. Місце скиду відходів попри посуху знаходиться в заболоченому стані, а рідкі стоки потрапляють в лісовий масив.

http://lad.vn.ua/blog/control/rezultati-ekologichnogo-reidu-tri-stihiini-smittezvalisza-i-skidannya-promislovih-stokiv.html

4. 21.06.2017 року відбувся екологічний рейд в районі с. Ладижинські хутори. Встановлено наявність стихійного сміттєзвалища в районі ставка. Також встановлено, що місцевим господарством було перепахано та засаджено буряком скіфські кургани 4-6 сторіччя до нашої ери. Дане екологічне порушення потребує реагування зі сторони обласної екологічної інспекції, оскільки сума збитків оцінюється не менше 2 мільйонів гривень.

5. 29.06.2017 року брав участь в громадському обговоренні будівництва біогазового заводу в селі Василівка Тульчинського району на запрошенням організаторів громадських слухань
Репортаж: http://lad.vn.ua/eco/news/v-vasilivci-vidbulis-gromadski-sluhannya-z-budivnictva-biogazovogo-zavodu.html

6. Крім того, також повідомляю, що два тижні тому було запущено інтернет-ресурс громадської організації «Народний центр екологічного контролю», яку я очолюю, за підтримки громадського сайту «Новини Ладижина» та ГО «Ладижинська громадська рада». Тому інформація про мою діяльність, як громадського інспектора, буде також публікуватись на цьому ресурсі: http://lad.vn.ua/eco/

громадський інспектор, голова ГО «Народний центр екологічного контролю В.М. Катеринич

Авторизация Зарегистрироваться