Вендетта проти природи і світу навколо

img_1469.jpg (25.07 Kb)Весна...українці починають свою жорстоку вендетту проти природи і світу навколо. Світ навколо слід випалити та знищити та віддати шану темним силам... Це така-собі помста за своє злиденне життя. Тони публікацій, сюжетів, прокламацій, закликів не діють. Українці вперто несуть сміття в посадки та яри поряд зі своїми обийстями і випалюють землю щовесни та після жнив. Хочемо жити в Європі? Клянемо кожного новообраного президента? Нарікаємо на долю, на країну на сусідів і всіх навколо.
Ніколи не забуду вчителя екології, який вивалив сміття поряд із дорогою на Швейцарію, а тоді його ще й підпалив, щоб знищити будь-які сліди кілька років тому.
Субота. З колегами проводили рейд околицями Ладижина та міської ради. Випадково натрапили на пожежу в районі об’їзної дороги села Лукашівка. Кожного року місцеві «господарі», а більше нікому, випалюють тут траву, причому впритул до свої будинків.
Телефонуємо в рятувальну службу. Довго розпитують де, а який напрямок вітру, а чи є загроза, а можливо немає загрози, а може вітер зміниться, а хто ви, а де живете, а де працюєте і ще два десятки питань. Видно їх також ця трава вже заколібала…
Читаю десятки постів про аналогічні випадки по всій Україні, як мовиться від Сяну і до Дону. Тобто це загальнонаціональне весняне загострення.
Отак і живемо. Хочемо краще жити? Прагнемо, щоб не крали? Щоб країну не розтягували? Щоб були дороги, і все, як у Європі? Плачемо від вчинку санжарівців, але самі в дзеркало давно ж напевно дивились? Можливо слід позбавитись від свого внутрішнього сміття, вирвати з коренем із свого гнилого нутра свого совка і стати громадянином!


Авторизация Зарегистрироваться