Головна сторінка, Новини, Слайдер, Статті Музей Батозької битви в Четвертинівці став обласним

Музей Батозької битви в Четвертинівці став обласним

http//lad.vn.ua/batig/uploads/images/statti/8876_dsc_0001.jpg
29 вересня відбулось останнє пленарне засідання чергової 41-ї сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання, на якому депутати ухвалили низку рішень із змінами і доповненнями.

Участь у засіданні чергової 41-ї сесії обласної Ради взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступники голови ОДА, керівники органів місцевого самоврядування області та виконавчої влади районного рівня, очільники структурних підрозділів ОДА, представники громадськості та ЗМІ.

Голова обласної Ради Сергій Свитко на початку засідання запропонував вшанувати хвилиною мовчання усіх загиблих українських військовослужбовців і цивільних громадян у зоні АТО. Після відкриття сесії Сергій Свитко поінформував депутатів про діяльність обласної Ради в міжсесійний період та кадрові зміни в області.

В ході засідання сесії депутати розглянули 40 питань порядку денного, серед яких внесення змін та доповнень до програм обласної Ради, призначення керівників комунальних закладів області, передача земельних ділянок та майна у користування, прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області майна тощо.

Крім того, рішенням чергової 41-ї сесії обласної Ради було прийнято у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Тростянецького району та створено структурний підрозділ Вінницького обласного краєзнавчого музею. Йдеться про створення музею “Битва під Батогом” у с. Четвертинівці, як структурного підрозділу обласного краєзнавчого музею, які відтепер фінансуватимуться за рахунок коштів обласного бюджету.
Автор:Arhip Разміщено:30 вересня 2015 Переглядів:651 Коментарів:0
_

Додати коментар