Головна сторінка, Про проект Концепція заповідника

Концепція заповідника

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8240_1354280854-shema-bitvi.jpg
В основу концепції створення Національного історико-культурного заповідника «Батіг»» буде покладено послідовність взаємоузгоджених і взаємодоповнюючих один одного заходів, підпорядкованих створенню цілісного історико-заповідного комплексу битви під Батогом.

Найближчим часом оргкомітет буде працювати над формуванням цілісної концепції майбутнього музейного комплексу. На сьогодні концепція знаходиться в стадії формування.

Разом з тим, сьогодні працює музей села Четвертинівка присвячений битві під Батогом було відкрито в 1990 році під керівництвом покійного учителя історії Котляренко Івана Петровича. Також є пам'ятка „Поле Батозької битви” . Сюди входять, крім поля битви, „ Кутів яр” та „Кривавий яр”, по яких козацько-татарські війська атакували поляків та криниця, з якої, по переказам, козаки брали воду. Нещодавно в архіві був знайдений план розташування редутів. Ймовірно, що на території пам'ятки будуть згодом знайдені їх залишки. також є пам'ятник на честь 340-ї роковини битви, - це чотиригранний пірамідальний обеліск споруджений в 1992 році місцевими майстрами.
Також є пам'ятник на честь 300-ї роковини битви, -це чотиригранний обеліск споруджений в 1952 році місцевими майстрами.
Концепція мабутнього історико-культурного комплексу передбачає собою формування комплексу на територі п*яти адміністративно-територіальних одиниць - міста Ладижин, Гайсинського, теплицького, тульчинського та Тростянецького районів.

Будь-які пропозиції щодо майбутньої концепції історико-культурного заповідника вітаються та будуть враховані в загальній концепції.
Автор:vebmaster Разміщено:24 серпня 2013 Переглядів:3607 Коментарів:0
_

Додати коментар