Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Вход
  Реєстрація

Ладижинська громадська рада уклала угоду про співробітництво з Інститутом луб’яних культур

Громадська організація «Ладижинська громадська рада» уклала угоду про співробітництво з Інститутом луб’яних культур Національної академії аграрних наук України.

Сторони домовились про співпрацю в напрямку широкого впровадження в сільське господарство вирощування, переробки та виробництва продукції з конопель.

Головними напрямками співпраці за цим Меморандумом буде інформаційна взаємодія, обмін інформацією, проведення спільних заходів, просування в економіку Вінниччини заходів, спрямованих на широке впровадження в сільське господарство вирощування, переробки та виробництва продукції з конопель, надання консультаційних послуг підприємцям та промисловцям в напрямку вирощування конопель, сприяння підвищенню обізнаності громад з перспектив та можливостей вирощування конопель.

«Громадська організація «Ладижинська громадська рада» вважає, що виведення конопель з нішевих культур та повне зняття законодавчих бар’єрів дозволить Україні підняти сектор АПК, економіку країни та добробут українців. На сьогодні в суспільстві споглядається повне нерозуміння та наявність стереотипів що стосується конопель. Ми плануємо провадити широку інформаційну кампанію щодо позбавлення від цих стереотипів. Поки що мова іде про технічні або ненаркотичні коноплі. Але коноплі мають також дуже гарні перспективи в медичній галузі. Крім того. ми плануємо також долучитись до зняття цих драконівських законодавчих бар’єрів та будемо надавати практичну допомогу аграріям у питанні вирощування конопель. Ми вважаємо, що на Вінниччині слід створювати технопарк переробки та виробництва продукції з конопель, який буде працювати за методом циркулярної економіки та має бути високотехнологічним інноваційним центром, - зазначив голова ради управління ГО «Ладижинська громадська рада» Андрій Скакодуб.

Громадська організація «Ладижинська громадська рада» звертається до промисловців та підприємців, органів влади, громадських об’єднань, зацікавлених у співпраці в напрямку широкого впровадження в сільське господарство вирощування, переробки та виробництва продукції з конопель. Контакти або через електронну пошту: sobor24321@ukr.net або за телефоном: 0972295022.
5634_risunok_100.jpg (119.11 Kb)
3878_risunok_101.jpg (129.69 Kb)1640_img_0675.jpg (79. Kb)
26.07.2018
Автор: admin

Обновлено 17.03.2019 - 18:11